2737
2734

لاواری 

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام پوست من چربه از هیچی هم راضی نیستم قبلا اکتی پور میزدم خوب بود ولی خیلی گرون شده الان فقط پنکک 😒

یه زمانی هم گالیله مشرک اعلام شد و به جرم توهین به کتاب مقدس زندانی شد😉

اگه قيمت واست مهم نيست اِستى لودر بزنى عاشقش ميشى..

من الان براى مصرف روزانه از دِبورا استفاده ميكنم

يه چند بارى هم كرم پودر دايسل زدم اونم خوبه

و البته كرم پودر كوورانس اون از نظر من فوق العادست😍😍من دائمى ازش استفاده ميكردم و واقعا ازش راضى بودم،يه مدت اصلا تو بازار پيدا نميشد ولى گويا باز آوردن

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2738
اگه قيمت واست مهم نيست اِستى لودر بزنى عاشقش ميشى.. من الان براى مصرف روزانه از دِبورا استفاده ...

آره عزیزم اون رو خودمم قبلا میزدم سبک و خوب بود منم چون پیدا نمیشد کنار گذاشتم 

پس دوباره سر میزنم ببینم پیدا میکنم 

ممنون عزیزم