2703
2553
عنوان

درس خونا..

178 بازدید | 22 پست

دخترا کنکور 99 واسه نظام قدیما چجوریه؟؟ باید نظام جدید بخونیم؟ بعد کسایی ک تجربی کنکور قبول شدن رازتون چیه.. چرا من میبینم خیلیا نمیتونن قبول شن ولی بعضیا رتبه میارن. واقعا فرقتون چیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دو سال پیش کنکور دادم رتبه م شد ۷۰۰۰۰ ولی پارسال فقط دو ماه آخرو خوندم رتبه م شد ۲۰۰۰۰...فقط باید با حواس جمع بخونی...فقط و فقط پشتکار داشته باش به هیچی توجه نکن فقط درس بخون.اونم فقط کتاب درسی....موفق باشی خانوم

قشنگ ترین فرمول زندگیم:من+تو=یه دنیا عشق😍😘👑💕💞💑💏

تو تجربی باید یه سال فقط بخونی

نه گوشی نه سایت نه چیزی فقط درس😐🎈

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2714
من دو سال پیش کنکور دادم رتبه م شد ۷۰۰۰۰ ولی پارسال فقط دو ماه آخرو خوندم رتبه م شد ۲۰۰۰۰...فقط باید ...

خب فقط کتاب درسی بخونیم وقتی میخایم تست بزنیم سوالا خیلی سختن و عجیب و غریب.. چجوریاس اخه

بعد من متاهلم.. شوهرم عصرا میاد بچه هم ندارم. درمیارم بنظرتون؟ 

البته باید همسرتم کامل حمایتت کنه...میشه اگه خودت بخوای عزیزم...از کسایی که شرایط تو رو دارن بپرس...مشاور درسی هم فراموش نشه خیلی کمک کننده ست

خب فقط کتاب درسی بخونیم وقتی میخایم تست بزنیم سوالا خیلی سختن و عجیب و غریب.. چجوریاس اخه

باید تحلیلی بخونین ...باید اینقدر بخونی که وقتی یه مطلبو میخونی ...بحثای مرتبط فصلای دیگه کتاب هم بیاد تو ذهنت

2706