2737
2734
عنوان

لتروزل میشه بدون نسخه گرفت ؟؟

84 بازدید | 7 پست

من تنبلی تخمدان دارم و۲ ماه اقدام دارم و قبلا هم زیاد سفت و سخت جلوگیری نمیکردم و باردار هم نشدم ،این ماه رفتم دکترزنان  خواستم که داروی کمک بارداری(لتروزل ) بده قبول نکرد ،به نظرتون بدون نسخه بگیرم ؟؟ یا باز برم یک دکتر دیگه ببینم چی میگه ،چقدر انتظار سخته 😥

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
نه، لتروزول یه داروی هورمونی هست و اصلا نباید سرخود مصرف شه چون اکثرا بعد لتروزول آمپول آزاد سازی هم ...

شما لتروزل مصرف کردین ؟؟ به نظرتون به ی دکتر دیگع بگم قبول میکنه ،اخه یکم استرس دارم این ماهم باردار نشم 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما لتروزل مصرف کردین ؟؟ به نظرتون به ی دکتر دیگع بگم قبول میکنه ،اخه یکم استرس دارم این ماهم باردار ...

اره گلم دوسال، اصلا سرخود نخور، میدونی بزرگترین علت باردار نشدن همین استرس هستش؟، استرس نداشته باش لطفا برو با دکتر دیگ هم حرف بزن 

میدن بدون نسخه هم  ولی ممکنه عوارض و کیست داشته باشه  بروی دکتر دیگه  استرس هم. ند ...

اره دکتر بده خیالم راحتتره ،حالا  شوهرم میگه این ماه صبر کن اگه نشد دکترت عوض کن 

اره گلم دوسال، اصلا سرخود نخور، میدونی بزرگترین علت باردار نشدن همین استرس هستش؟، استرس نداشته باش ل ...

خیلی سخته هی علائم دارم ولی باز پریود میشم البته دوفاستون هم میخورم والا که به زور امپول باید پریود شم ،امضاتون خیلی ناراحتم کرد ان شالله این ماه باردار بشیم هر دوتامون ،من و شوهرم هم خواب بچه میبینیم 😭

2738