1507
1411

دقیقا فازتون چیه؟ چرا درددل یه بدبخت و هی زیرورو میکنین و مچ میگیرین؟ اگه اینقدر باهوشین و فهمیدین الکیه خوب نخونین، ادامه ندین.. 😕 اگه داستانه و تخیلی مگه این همه فیلم و سریال مزخرف ساخته نمیشه، خوب اینا هم روش! شاید یکی دلش خواست بخونه، الکی گریه کنه،الکی دل بسوزونه... 😕 

هروقت گفتن به این شماره حساب، اینقدر واریز کنین، بیاین هی مچ بگیرین.. 😕 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

نه باوو منم یبار یه تاپیک زدم ترکید بد و بیرا گفتن به گزارش زنا نی نی یار ریپم کرد سلام عزیزم یه بار دیگه ازین تاپیکا بزنی خودتم میترکونم  فقط سلام عزیزمش  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1436

شاید هم یکی دلش خواست گزارش بزنه به کسی چه

بچه های الان با موبایل بازی می کنن بهشون می گن باهوش 😍بچه های قدیم موبایلو اختراع کردن بهشون می گن کم هوش😕 میگن بابا بچه های قدیم چیزی نمیفهمیدن که بچه های الان از 6 ماهگی موبایل دستشونه و بلدن باهاش کار کنن . آخه عزیزم وقتی اون زمان اصلا موبایل هم نبود با چی کار می کردیم که بفهمن خنگ نیستیم 😆
نه باوو منم یبار یه تاپیک زدم ترکید بد و بیرا گفتن به گزارش زنا نی نی یار ریپم کرد سلام عزیزم یه بار ...

😂 😂 😂 😂 خوب خود نینیار از اول بیاد قطع کنه دیگه.. 😕 این چه وضعشه... یا اگه بدوبیراه گفتن، اون گیاما رو پاک کنه، چرا صورت مسئله رو پاک میکنه؟؟ 

مردم وقتشونو از سر راه نیاوردن بذارن رویه داستان موهوم .فرهنگ استفاده از سایت و پرسش های مهم پرسیدنو ندارید برید وبلاگ شخصی بزنید درد و دل پوچ و مهمل کنید .اینجا قراره مشکلی حل بشه یا حد اقل کسی که نیاز به راهنمایی داره رو راهنمایی کنیم با هم.

1334
موافقم ولی اونایی که‌ میگن عکس میذاریم و بیاین و سرکار میذارن ملتو نمیشه گزارش نزنم

موافقم 😁 ولی خوب میشه نموند تو تاپیکشون... تا باز کردین، دیدین نیست یا قطره چکونه بیاین بیرون خوب.. اینجوری پربازدید هم نمیشن

مردم وقتشونو از سر راه نیاوردن بذارن رویه داستان موهوم .فرهنگ استفاده از سایت و پرسش های مهم پرسیدنو ...

شما که تشخیص دادی دروغه نمون

من دوس دارم رمان بخونم

شما هم اگه سوالی داری تاپیک بزن بپرس

دیگه تو تاپیکای بقیه نیاین که خدایی ناکرده داستان و دروغ باشه

1396
مردم وقتشونو از سر راه نیاوردن بذارن رویه داستان موهوم .فرهنگ استفاده از سایت و پرسش های مهم پرسیدنو ...

به تاریخ عضویت و تعداد پست های من نگاه کردی؟ زمانی که من عضو بودم، غیر از مسائل پزشکی مطرح نمیشد... و بعد از اون من فقط گاهی میام سر میزنم، خیلی مشارکت نمیکنم، چون به نظرم فقط استرس به آدم وارد میشه. ولی خوب خود سایت این امکان رو داده، درددل، فروشگاه، مشاوره، متفرقه و... شاید عده ای میخوان استفاده کنن، میشه نخوند.. دلیل نداره چون کارد ممکنه دستو ببره کلا کاردارو از سطح زمین جمع کنیم، میشه درست استفاده کرد

شما که تشخیص دادی دروغه نمون من دوس دارم رمان بخونم شما هم اگه سوالی داری تاپیک بزن بپرس دیگه تو ...

من نمیگم دروغه خودشون دارن اقرار میکنن. تا بحال هم کسایی رو گزارش زدم که خودشون ازم خواستن تاپیکشون پاک بشه ولی اگه واقعا رمان دوسدارید تو این ساینها نیاید چون بارها شده تاپیکهای مهم بخاطر همین رویا پردازیهایی که خودشون میگن رفته پایین و دیده نشده

من اینکارو کنم بقبه چی؟ درنهایت یه تاپیک چرت و پرت میشه پربازدید

کم کم بقیه هم حوصله شون سر میره.. خیلی از کامنت های این پربازدیدها بانمکه که میمونن ملت، نه خود تاپیک 

من نمیگم دروغه خودشون دارن اقرار میکنن. تا بحال هم کسایی رو گزارش زدم که خودشون ازم خواستن تاپیکشون ...

اونکه خود شخص میخواد گزارش بزنین فرق داره و دستتون درد نکنه.. در مورد رمان خوندن هم اینکه بشه مستقیم با نویسنده و افراد دیگه در ارتباط بود خیلی جالبه، برای خود من خیلی وقتا نظرات جذاب تر از موضوع بوده

1508