2733
2734

سلام
من یک مشکله زنانه داشتم و تنهایی چند تا دکتر رفتم که خوب نشدم. تا اینکه شوهرم گفت که یک دکتر خوب می شناسه و من رو برد پیش دکتره. 

از در که رفتیم تو منشیش به شوهرم گفت:
- به به سلام خوب هستید؟ خواهرا خوبن؟
خلاصه رفتیم پیش دکتره و اون هم شوهرم رو شناخت و گفت:
- به سلام مجدد. خوبن زهرا خانوم (اسم خواهر شوهرمه) قرصاش رو گرفتید؟ پریودش منظم شده؟
شوهرم هم گفت: بله منظم می خوره قرص هاش رو. خیلی خوب شده خیلی ممنون.

من هنوز خیلی از علائم افسردگی زایمان رو دارم و اینقدر گیج بودم که پی اون گفتگو رو نگرفتم. تا اینکه داروهام تموم شد و زمانش رسید که دوباره برم پیش دکتره. این بار تنهایی رفتم و مریض زیاد تو صف بود منشی شناختم و بهم سلام کرد منم بهش گفتم:
- ماشاءالله شما حافظتون خیلی خوبه.
و منشی گفت: نه بابا ولی شما رو یادم مونده. که شوهرتون خواهراش رو آورده بود دکتر. چقدر هم قربون صدقشون می رفت. من همیشه برام جالب بود کسی که با خواهرهاش این طوری می کنه با خانمش دیگه چقدر خوبه. خوش به حالتون. 

من هم چنان تو مود گیجی بودم و فقط تشکر کردم و گفتم ان شاالله همه سلامت و خوشحال باشن.
ولی منشی ول نمی کرد و هی می خواست جلو اون همه آدم از من آمار خواهر شوهرهام رو بگیره و هی تعریف می کرد جریانات رو...
الان دوباره نوبت دکترم می شه. و من می دونم که همچنان افسردگی دارم و برام خیلی آزار دهندست دکتره و منشیش. به نظرتون برای یه آدم که افسردگی نداره این رفتار بی اهمیته؟

با خواهر شوهرت برو

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه الان ک همه میان میگن با داداششون میرفتن دکتر زنان ؟     دگ هیچ اصن تاپیک رف ب فنا

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2728

من اگ بودم شوهرمو نصف میکردم 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄مگه خواهراش شوهر ندارن 🙄🙄🙄🙄🙄🙄

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

خب شما که شوهرت اشنا دکتر داشت چرا تنهایی چندتا دکتر رفتی پس

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2738

نه من باشم حتما عکس العمل نشون میدم ...

ببخش عزیز خواهرشوهرتون بی کس و کاره که شوهره شما میبره دکتر زنان 😮

تنها نمیتونه مگه بره که جزئیات زنانگیش رو برادره باید بفهمه ...

اصلا واقعا خواهرشوهرت رو برده دکتر ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706