1464
1411
عنوان

ايستگاه صلواتيnazaniiiin

613 بازدید | 58 پست

خانم خوشگلا 

براي بارداريم نفري يه صلوات بفرستين شرمنده كنين منو😘😘😘😘😘😘😘😘

چاي هم اين پايينه بردارين

☕️☕️☕️☕️☕️☕️☕️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
اللهم صل علی محمد و ال محمد  برا سلامتی بچه منم دعا کنید تو ان ای سیو هست😔

حتما دعاش ميكنم خدا شفاش بده انشالله❤️❤️❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1432

فرستادم

ایشالا نازنین گلی ماهم مامان بشه😍😘🎈

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
انشالله توکلت به خدا باشه...... ذکر یا جوادالاائمه رو زیاد بگو

چشم🌹

فرستادم ایشالا نازنین گلی ماهم مامان بشه😍😘🎈

قربونت برم❤️

1476

۱۰تا فرستادم انشالله ک زودِ زود مامان بشی

درضمن واسه من اب البالو بیار چای دوست ندارم🧐

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉
۱۰تا فرستادم انشالله ک زودِ زود مامان بشی درضمن واسه من اب البالو بیار چای دوست ندارم🧐

چاييتو بخور😒😒

دستتم درد نكنه حسود پررو😍😍❤️❤️❤️

1514