2737
2734

چقد اذیتم میکنه اخه گناهم چیه این انقد منو زجر میده دیشب ساعت دو ونیم بزوووور خوابوندمش شوهرم جایی بود تا بیاد و بخوابیم ساعت چهار شد این بچه تو این تایم حدود سه بار برای شیر بیدار شد تااومدم چشام گرم شه دیدم بلند شده رو تختش بازی میکنه سرصدا میکنه بعدم شروع کرد گریه ساعت پنج صبح

خدایا عاشقتم که پشتمی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم همه مادرا همینن دیگه.

منتظر شوهرت نمی موندی،میخوابیدی حداقل

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

خدایا یعنی چشام باز نمیشد برداشتم اوردم تو سالن انقدر ور رفتم باهاش تا ساعت شش خوابش برد

گرسنه هم بودم شدیدا ولی جرئت اینکه برم یه چیز بخورم نداشتم چون تا صدای تق میاد میپره 

باورتون نمیشه ولی حتی روی تختم هم تکون نمیخورم موقع خواب که صدا نده این بیدار بشه خیلی استرس میکشم از دستش 

دوباره ساعت هفتو نیم هشت بود پاشد به گریه کردن😭😭😭 منم دیگه نه ذهنم کشید نه جسمم گذاشتمش اتاق درو بستم گرفتم خوابیدم 😢تا خودش بعد از سه چهار دیقه ساکت شد

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
این همه کم خوابی بچه شما حتما باید برسی بشه  شاید الگوی خوابش بهم ریخته  شیری که بهش مید ...

دوسه بار بردم دکتر اخرش برگشت گف بچه هیچیش نیس 

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
2706