2726
عنوان

پایین امدن بتا بعد از سقط مولار

10164 بازدید | 138 پست

خانما کسی بوده تجربه سقط مولار داشته باشه. من جنینم ضربان قلب داشت و توی 7 هفته ایست کرد. توی 11 هفته متوجه شدیم و کورتاژ کردیم. توی جواب پاتولوژی اومده پرزهای برامده وجود داره و 20 روز بعد از کورتاژ بتا تیترم 26 بود. دکتر گفت ماه دیگه هم بتا بدم ببینم چه جوریه. تجربه ای دارید راهنماییم کنید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خودمم بارداریم پوچ بود کورتاژ شدم .دکترم گفت ۳ماه بعدش دوباره اقدام کن وخودت وهمسرتو تقویت کن

عزیزم این سوالم رو جواب بدی ممنونت میشم. شما بعد سقط ازمایش بتا دادی؟ عددش چند بود و کی صفر شد

عزیزم این سوالم رو جواب بدی ممنونت میشم. شما بعد سقط ازمایش بتا دادی؟ عددش چند بود و کی صفر شد

نه بعد سقط آزمایش ندادم دکترم گفت نیازی نیست فقط موقعی که بی بی چکم مثبت شد آز دادم بتام ۲۹۳بود

نه بعد سقط آزمایش ندادم دکترم گفت نیازی نیست فقط موقعی که بی بی چکم مثبت شد آز دادم بتام ۲۹۳بود

مرسی عزیزم جواب دادی. من بعد 20 روز بتام 26. دکتر گفت 1 ماه دیگه بتا بده ببینم چطوره. هر وقت صفر بشه 6 ماه بعد منتظر بمون تا اقدام

20 روز. توی جواب کورتاژم نوشته پرزهای برامده. که دکتر گفت پرزهای موله

خب شما باید قبل کورتاژ باید بتا چک میشد تا میفهمیدی مولاره یانه

مال من مولار بود یک هفته بعد تاخیر بتام بالای هزار بود

هفته هفت ۳۴۰۰۰

الانم که دوازده روز از کورتاژم میگزره ۹۷۰

فردا باز باید برم ازمایش

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر
2706