2726
عنوان

خطاب به اون دختر 16 ساله

806 بازدید | 37 پست

تاپیک ترکید انشالله این پیام رو ببینی

یه چیزی بگم امیدوارم گوش بدی من یه همکار داشتم مثل تو 16سالگی ازدواج کرده دیپلم هم نداشت دو تا بچه ولی یه ارداه محکم شوهرش معتاد بود جدا شد درس خواند دیپلمش رو گرفت و بعد لیسانس امتحان داد و تو اداره ما که دولتی هم هست استخدام شد و کل زندگیش تغییر کرد ببین خودت فقط می تونی به خودت کمک کنی درس رو بخون و هر جوری شده خودت رو از منجلاب که توش هستی نجات بده خیلی جوونی و کلی فرصت داری فقط اراده کن دختر گلم یه نصیحت ایمان رو از دست نده وبه خطا نرو خطر لغزش به خاطر نوع زندگیت زیاده همیشه توکل کن به خدا و نجابتت رو حفظ کن یه تصمیم بگیر اول درس بعدشم یه شغل آبرومند حتما موفق میشی

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو جریان تاپیکشون نبود....ولی دوست من ۲۰سالگی جدا شد...درسشو ادامه داد الان ارشد داره و دانشجو دکتراست.

مدرک زبان انگلیسی + فرانسه گرفت

الان معلم فرانسس تو آموزشگاه

همزمان مدرک طب سنتی هم گرفته و داره کار میکنه

اصلا این دختر انگار پیشرفتش توی جدایی از همسرش بود.

عزیزم ترکید یه کاربری سنش کم بود شوهرش ظاهرا می گفته زن دوم می خواد این طفلک هم راضی شده به خاطر سن کم و انگاری مهریه هم بخشیده بود

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2706