1345
1341
عنوان

خطاب به اون دختر 16 ساله

484 بازدید | 37 پست

تاپیک ترکید انشالله این پیام رو ببینی

یه چیزی بگم امیدوارم گوش بدی من یه همکار داشتم مثل تو 16سالگی ازدواج کرده دیپلم هم نداشت دو تا بچه ولی یه ارداه محکم شوهرش معتاد بود جدا شد درس خواند دیپلمش رو گرفت و بعد لیسانس امتحان داد و تو اداره ما که دولتی هم هست استخدام شد و کل زندگیش تغییر کرد ببین خودت فقط می تونی به خودت کمک کنی درس رو بخون و هر جوری شده خودت رو از منجلاب که توش هستی نجات بده خیلی جوونی و کلی فرصت داری فقط اراده کن دختر گلم یه نصیحت ایمان رو از دست نده وبه خطا نرو خطر لغزش به خاطر نوع زندگیت زیاده همیشه توکل کن به خدا و نجابتت رو حفظ کن یه تصمیم بگیر اول درس بعدشم یه شغل آبرومند حتما موفق میشی

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379

کدوم کاربر بگین لطفا

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫تیکر به وقت تولد بانو آریانا، ملکه ی قصر🌼🚫   ⚠️توجه⚠️        ⚠️توجه⚠️                                     به اطلاع میرساند، در ۲۴ مهر ماه، دختری متولد شده است... که الان منم😐.. نه خداییش توقع داشتی بگم زندگی سرشار از عشق و محبتی دارد و چیزای دیگه... شما به بزرگی خودت ببخش خواهر 😜    خانما، خواهران، اینجا واس خوشگلاس، یعنی کلش واسه خوشگلاس،خب الان تو زشتی، میگی چیکار کنم؟    هیشششششش، آره منم یه عدد زشتوام، کی به کیه، توهم بیا، فقط بپا که لو نریم🤫
1376

تو جریان تاپیکشون نبود....ولی دوست من ۲۰سالگی جدا شد...درسشو ادامه داد الان ارشد داره و دانشجو دکتراست.

مدرک زبان انگلیسی + فرانسه گرفت

الان معلم فرانسس تو آموزشگاه

همزمان مدرک طب سنتی هم گرفته و داره کار میکنه

اصلا این دختر انگار پیشرفتش توی جدایی از همسرش بود.

خودتو پیدا کن....واسه بقیه چیزا گوگل هست.
بچه ها نگید دروغ می‌گفته  من میشناسمش دورادور حرف که میزد میخوندم مطمئنم از حرفاش

منشنش کن 

ی مدت امضا گذاشته بودم برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستید.خونه دار شدیم😍اینبار واسه اینکه ی خونه ی بزرررگ تر بخریم و طبقات پایینم باشه صلوات بفرستید. آخه الان ۴۰ متره و طبقه پنجم🙄دکتر گفت خانووم پله داره خونتووون؟؟گفتم آره ...گفت زانوهاتون ساییدگی داره😔دعا کنید خونمونو عوض کنیم بلکه ب صلاح خدا ی نی نی بیاریم.سی سالمونه حس میکنم داریم از زندگیمون عقب میفتیم💗صلوات بفرستید بچه ها دعااا اثر دارد 😘💗

عزیزم ترکید یه کاربری سنش کم بود شوهرش ظاهرا می گفته زن دوم می خواد این طفلک هم راضی شده به خاطر سن کم و انگاری مهریه هم بخشیده بود

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
تو جریان تاپیکشون نبود....ولی دوست من ۲۰سالگی جدا شد...درسشو ادامه داد الان ارشد داره و دانشجو دکترا ...

امضات👍

ی مدت امضا گذاشته بودم برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستید.خونه دار شدیم😍اینبار واسه اینکه ی خونه ی بزرررگ تر بخریم و طبقات پایینم باشه صلوات بفرستید. آخه الان ۴۰ متره و طبقه پنجم🙄دکتر گفت خانووم پله داره خونتووون؟؟گفتم آره ...گفت زانوهاتون ساییدگی داره😔دعا کنید خونمونو عوض کنیم بلکه ب صلاح خدا ی نی نی بیاریم.سی سالمونه حس میکنم داریم از زندگیمون عقب میفتیم💗صلوات بفرستید بچه ها دعااا اثر دارد 😘💗
1378

چطوری دیپلم گرف بعد لیسانس امتحان داد ؟

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
چطوری دیپلم گرف بعد لیسانس امتحان داد ؟

😂😂😂

تاقیامت زقیام تو قیامت بر پاست...                       سالهاست که محرم همه جا کرب وبلاست...                 از قیام تو پیام تو عیان است هنوز...                              در جهان موج جهاد تو روانست هنوز...
😂😂😂

نه خدایی جدی؟میشه همچین چیزی؟

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
عزیزم ترکید یه کاربری سنش کم بود شوهرش ظاهرا می گفته زن دوم می خواد این طفلک هم راضی شده به خاطر سن ...

یاااا خداااا

کااااش حقوق دخترهامون رو بهشون آموزش میدادن

فمینیست نیستم ابدا و میگم تا میشه باید زندگی رو ساخت و از طلاق پرهیز کرد مگر اینکه تلاشها نتیجه نده

ولی آخه دختر اینقدرررر مظلووووووم😔😔😔😔

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
1364