2726
عنوان

شوهرغیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 32 پست
چجوری از دلش در بیارم

سلام باهاش اروم و منطقی حرف بزنید بگید که توی اون شرایط انقدر استرس داشتید که ازتون فیلم گرفتن نتونستید چیزی بگید. بگید تنها بودید یا مثلا ترسیدید لج کنه کار رو خراب کنه ‌ حتما تاکید کنید که در اینده همیشه این نکته رو یادتون میمونه که دیگه اجازه ندید . جلوی خودش به ارایشگر زنگ بزنید بذارید اسپیکر و تاکید کنید که زنگ زدید پیگیری کنید حذف کرده یا نه بهش بگید همسرتون حساسه و نظر ایشون براتون مهمه  

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب ارایشگر گفتم پاک کنه اونم گف باشه حالا شما میگی با همسرم چجوری برخورد کنم ک ختم ب خیر بشه؟

جلوی شوهرت بهش زنگ بزن که مطمئن باشه پاک شده، یا تو چت بهش بگو و چت رو به شوهرت نشون بده.

2728
پررو نمیشه؟

یه نصیحت مادرانه هروقت تو زندگیت اینجور ناراحتی ها بوجود آمد سعی کن با مهربونی این مسلئه روحل کنی ازقدیم گفتن آتیش رو با آتیش خاموش نمیکنند آتیش رو با آب خاموش میکنند

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
نه چون حرفش حقه 

خب رفتار دیشبش چی ک گریه کردم توجه نکرد و زد تو سر خودش  و من حالم بد شد اصلا نگف اشکال نداره تو ک مقصر نیستی بهش بگو پاک کنه خیلی منطقی و اروم 

خب رفتار دیشبش چی ک گریه کردم توجه نکرد و زد تو سر خودش  و من حالم بد شد اصلا نگف اشکال نداره ت ...

حالا اون عصبانی بوده وقتی که میزنه توسر خودش یعنی تو مقصر نبودی خدای نکرده زبونم لال تو سر تو میزد اون موقع خیلی وضع وخیم میشد پس شکر خدا 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
وقتی هفته اول عروسی میزنه تو سر خودش پس یسال بعد منم میخواد بزنه

دخترم پسر منم وقتی که از یه موضوعی خیلی عصبانی میشه یهو میزنه تو سر خودش ولی سه سال هست که با خانمش دوران عقد رو میگذرونه دست رو زنش بلند نکرده خیلی زود عصبانی میشه زودم آمپرش پایین میاد 

استارتر اگه در مورد این موضوع توافق کرده بودید قبلا" حق داشته ولی اگه توافقی نکردید اصلا دامن نزن. سعی کن دعوا نشه و دیگه در مورد این موضوع حرف نزنید ولی از الان بنا برو نذار رو این که بخواد باهات سر این مسایل دعوا کنه و تو کارت دخالت کنه. درستش اینه چارچوب ها رو با هم تعریف کنید و طبق اون عمل کنید ولی دیگه هی تو کار هم دخالت نکنید. الان هم زنگ بزن آرایشگر ازش خواهش کن فیلم رو پاک کنه 

دخترم پسر منم وقتی که از یه موضوعی خیلی عصبانی میشه یهو میزنه تو سر خودش ولی سه سال هست که با خانمش ...

خب میدونید اون لحظه ک عصبانی میشن چقد ما دخترا میشکنیم و داغون میشیم و بعدم اگه خودش جو و اروم نکنه میمونه تو دل ادم میشه غصه . من  دیشب انقد گریه کردم چشمام داره از کاسه درمیاد ولی اصلا نگف عزیزم گریه نکن چرا خودتو اذیت میکنی فقط زد تو سرش و بعدم خوابید 

استارتر اگه در مورد این موضوع توافق کرده بودید قبلا" حق داشته ولی اگه توافقی نکردید اصلا دامن نزن. س ...

اره توافق کرده بودیم ب من گفته بود حساسه و گفته بود ک اجازه ندم ازم فیلم بگیرم منم گفته بودم باشه . ولی روز عروسی ارایشگر گف فیلم بگیرم گفتم بگیر ولی نزار تو اینطتا برای خودم بفرست  بعد ک دیشب فرستاد دیدم ب شکل ی کلیپ تبلیغانی درست کرده شوهرم  استرس گرف ک اینو میخواد ب مشتریاش نشون بده بعدم‌عصبانی شد

2706