2726
عنوان

شوهرغیرتی

614 بازدید | 32 پست

سلام من ی هفته اس عروسی کردم دیروز ارایشگرم فیلمی ک ازم گرفته بود تو ارایشگاه از میکاپم رو برام فرستاد بهش گفته بودم تو پیج اینستا گرام ب عنوان تبلیغ نزاره اونم گف نمیزاره ولی فقط فیلمو برام فرستاد دیشب شوهرم فیلم میکاپمو از تو گوشیم دید ک ارایشگاه گرفته بود روز عروسی کلی غیرتی و عصبانی شد ک چرا اجازه دادی ازت فیلم بگیرن منم کلی گریه کردم اونم اصلا ب گریه هام توجه نمیکرد و بیشتر عصبانی شد و چندبار  زد تو سرش ک چرا فیلم ارایش من تو گوشی ارایشگر باید باشه منم کلی گریه کردم تا صب بهش گفتم حق با توعه و خودمم دوسندارم .  الانم  رفت سرکار. من خیلی ناراحتم تو هفته اول اینجوری اتفاق افتاده بینمون شما بگیدچجوری برخورد کنم ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودوستت داره ك غيرتي شده تعارف ك نداري با مردم زنگ بزن ب ارايشگره ازش خواهش كن فيلمو ديلت كنه بگو اختلاف بدي افتاد تو زندگيم وقتي شوهرم متوجه شده فيلم گرفتين ازم لطفا پاكش كنين همين الان ازش بخواه ترس ك نداري فيلم خودته خجالتم نكش

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728

بنظرم حق داشته

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

کارارایشگرت غیر اخلاقی بوده فیلم‌گرفته نه میپرسن نه اجازه میگیرن بخاطر تبلیغ خودشون فیلم و عکس  میگیرن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
کاریه که شده، اشکال نداره به آرایشگر ت بگو پاک کنه ، وحتما از دل شوهرت در بیار

ب ارایشگر گفتم پاک کنه اونم گف باشه حالا شما میگی با همسرم چجوری برخورد کنم ک ختم ب خیر بشه؟

البته شوهرت در این روزهای شیرین نباید اینحور گرد وخاک میکرد ولی یه چیز بهت بگم وقتی مرد غیرت داشته باشه وزن عفت جایگاه خاصی پیش خدا دارن ومرد وزن همیشه قلب هاشون برای هم میتپه البته غیرت نه خدا نکرده بددلی وشکاکی........سعی کن ظهر بهترین غذایی که دوست داره درست ووقتی اومد با خنده ومهربون یه لیوان شربت خنک بهش بده واگه اومد دوباره گردوخاک کنه با مهربونی بگو روزهای اول زندگی مون رو تلخ نکن بعدا برو خودت به آرایشگر توضیح بده نه تقصیر کاری ونه من مقصر

این غذارو من امروز با عشق برات درست کردم 

اصلا وقتی میاد شما جوخونه رو عوض کن واگه خودش موضوع رو کشید جلو بعد بگو وقیافه ات هم طوری نباشه که تو شرمنده هستی عادی رفتار کن انشالله ختم بخیر بشه  

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
البته شوهرت در این روزهای شیرین نباید اینحور گرد وخاک میکرد ولی یه چیز بهت بگم وقتی مرد غیرت داشته ب ...

نه شکاک نیس فقط استرس اینو گرف ک فیلممو ب عنوان تبلیغ به همه نشون بده و غیرتی شد 

نه شکاک نیس فقط استرس اینو گرف ک فیلممو ب عنوان تبلیغ به همه نشون بده و غیرتی شد 

حالا بقیه ش برات نوشتم همینا رو موبه مو انجام بده 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706