1345
1363
عنوان

شوهرغیرتی

390 بازدید | 32 پست

سلام من ی هفته اس عروسی کردم دیروز ارایشگرم فیلمی ک ازم گرفته بود تو ارایشگاه از میکاپم رو برام فرستاد بهش گفته بودم تو پیج اینستا گرام ب عنوان تبلیغ نزاره اونم گف نمیزاره ولی فقط فیلمو برام فرستاد دیشب شوهرم فیلم میکاپمو از تو گوشیم دید ک ارایشگاه گرفته بود روز عروسی کلی غیرتی و عصبانی شد ک چرا اجازه دادی ازت فیلم بگیرن منم کلی گریه کردم اونم اصلا ب گریه هام توجه نمیکرد و بیشتر عصبانی شد و چندبار  زد تو سرش ک چرا فیلم ارایش من تو گوشی ارایشگر باید باشه منم کلی گریه کردم تا صب بهش گفتم حق با توعه و خودمم دوسندارم .  الانم  رفت سرکار. من خیلی ناراحتم تو هفته اول اینجوری اتفاق افتاده بینمون شما بگیدچجوری برخورد کنم ممنون.

خودوستت داره ك غيرتي شده تعارف ك نداري با مردم زنگ بزن ب ارايشگره ازش خواهش كن فيلمو ديلت كنه بگو اختلاف بدي افتاد تو زندگيم وقتي شوهرم متوجه شده فيلم گرفتين ازم لطفا پاكش كنين همين الان ازش بخواه ترس ك نداري فيلم خودته خجالتم نكش

شما پشت سرم دروغ نگو!منم سعي ميكنم راجبت ب كسي راستشو نگم😏

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

بنظرم حق داشته

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
کاریه که شده، اشکال نداره به آرایشگر ت بگو پاک کنه ، وحتما از دل شوهرت در بیار

ب ارایشگر گفتم پاک کنه اونم گف باشه حالا شما میگی با همسرم چجوری برخورد کنم ک ختم ب خیر بشه؟

البته شوهرت در این روزهای شیرین نباید اینحور گرد وخاک میکرد ولی یه چیز بهت بگم وقتی مرد غیرت داشته باشه وزن عفت جایگاه خاصی پیش خدا دارن ومرد وزن همیشه قلب هاشون برای هم میتپه البته غیرت نه خدا نکرده بددلی وشکاکی........سعی کن ظهر بهترین غذایی که دوست داره درست ووقتی اومد با خنده ومهربون یه لیوان شربت خنک بهش بده واگه اومد دوباره گردوخاک کنه با مهربونی بگو روزهای اول زندگی مون رو تلخ نکن بعدا برو خودت به آرایشگر توضیح بده نه تقصیر کاری ونه من مقصر

این غذارو من امروز با عشق برات درست کردم 

اصلا وقتی میاد شما جوخونه رو عوض کن واگه خودش موضوع رو کشید جلو بعد بگو وقیافه ات هم طوری نباشه که تو شرمنده هستی عادی رفتار کن انشالله ختم بخیر بشه  

گاهی تنهایه دعا کافیست تاهمه چیز عوض بشه .......پس بیاییم برای هم دعای خیر کنیم تامرغ آمین ،آمین بگه ......آمین
البته شوهرت در این روزهای شیرین نباید اینحور گرد وخاک میکرد ولی یه چیز بهت بگم وقتی مرد غیرت داشته ب ...

نه شکاک نیس فقط استرس اینو گرف ک فیلممو ب عنوان تبلیغ به همه نشون بده و غیرتی شد 

نه شکاک نیس فقط استرس اینو گرف ک فیلممو ب عنوان تبلیغ به همه نشون بده و غیرتی شد 

حالا بقیه ش برات نوشتم همینا رو موبه مو انجام بده 

گاهی تنهایه دعا کافیست تاهمه چیز عوض بشه .......پس بیاییم برای هم دعای خیر کنیم تامرغ آمین ،آمین بگه ......آمین
1226
چجوری از دلش در بیارم

سلام باهاش اروم و منطقی حرف بزنید بگید که توی اون شرایط انقدر استرس داشتید که ازتون فیلم گرفتن نتونستید چیزی بگید. بگید تنها بودید یا مثلا ترسیدید لج کنه کار رو خراب کنه ‌ حتما تاکید کنید که در اینده همیشه این نکته رو یادتون میمونه که دیگه اجازه ندید . جلوی خودش به ارایشگر زنگ بزنید بذارید اسپیکر و تاکید کنید که زنگ زدید پیگیری کنید حذف کرده یا نه بهش بگید همسرتون حساسه و نظر ایشون براتون مهمه  

ب ارایشگر گفتم پاک کنه اونم گف باشه حالا شما میگی با همسرم چجوری برخورد کنم ک ختم ب خیر بشه؟

جلوی شوهرت بهش زنگ بزن که مطمئن باشه پاک شده، یا تو چت بهش بگو و چت رو به شوهرت نشون بده.

پررو نمیشه؟

یه نصیحت مادرانه هروقت تو زندگیت اینجور ناراحتی ها بوجود آمد سعی کن با مهربونی این مسلئه روحل کنی ازقدیم گفتن آتیش رو با آتیش خاموش نمیکنند آتیش رو با آب خاموش میکنند

1364