2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه. فکر نکنم

😨😐عزیزدلم حیض مقولش جداست بااستحاضه تاده روز خون بیاد حیضه ازروز ده به بعد اگه لک یا خون بیاد میشه استحاضه و میشه باهاش نمازخوند روزه گرفت و نزدیکی هم داشت بسته به اندازش سه مدل هست

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
فداتشم انشاءالله خدا خودش کمکم کنه بسلامتی این بارداری رو بکذرونم وبچمو بغل بگیرم

انشاا.... عزیزم. میخوای ثواب کنی فردا قرآن بخون هم ثواب میکنی هم بچه ات آرامش میگیره

راستی میگن سره آل عمران رو زیاد بخون زایمان رو آسون میکنه انشاا...

انشاا.... عزیزم. میخوای ثواب کنی فردا قرآن بخون هم ثواب میکنی هم بچه ات آرامش میگیره راستی میگن سره ...

باشه فدات شم حتما میخونم انشاالله النماس دعا

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
دیگه در اون حدم نیستم دینم ضعیفه😔😑

عزیزم این چه حرفیه، همین که نیت روزه داشتی و توجه داشتی دیگه معلومه که معتقد هستی🌹 ولی خب یک مسائلی هم مثل نیت غسل و... دونستنش لازمه، خوبه که اینجا مطرح شد و دیگه از این به بعد نیت استحاضه نمیکنی، اگر ان شاالله فردا به روزه رسیدی ما رو هم دعا کن😘

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706