2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تاروز دهم پریودی حیض میشه بعد از ده روز هرچی لک یا خونریزی باشه میشه استحاضه بسته ب مقدارش قلیله متوسطه کثیره

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند
2456
منم امشب پریود شدم... حتی به فیض نماز فردا هم نمیرسم چه برسه به روزه... منو ببین قدر شرایطت رو بدون، ...

خب حدیث داریم که کار ها به نیت هاست الان ثوابشو بردی

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

رفتی ابروشو درست کنی زدی چششم کور کردی استارتر😂😂😂😂

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند
2714
حیض هم از استحاضه میاد عزیزم فرقی نمیکنه

خیلیییییی فرق داره عزیزم! اصلا احکامشون کااااملا جداست! توی رساله میتونی ببینی

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

الان ب ی خانوم جلسه ای نیازه

روزی که زمین از زیر کعبه گسترده میشه در این روز عیسی و اسماعیل هم متولد شدن روز مبارکیع و اعمالی د ...

عه چه خوب ایشالاشمام توثوابش شریک باشین که اطلاع رسانی میکنین

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
2706