1861
1823
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

منم امشب پریود شدم... حتی به فیض نماز فردا هم نمیرسم چه برسه به روزه... منو ببین قدر شرایطت رو بدون، همون سحری برو ده دقیقه غسل کن

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤 السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🖤                                                             از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
1825

منم باردارم خیلی گرسنه  میشم وحالت نهئع دارم نمیشه بگیرم

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

تو دوروخ میگی میخوای مارو گول بمالی

غسل خاک بر سری. داری😐😐😂😂😂

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1856
استحاضه چ غسلیه؟

هر خونی که پریود یا نفاس یا مرتبط با زخم نباشه در کل استحاضه محسوب میشه و انواع مختلف داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤 السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🖤                                                             از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
1826
وا. مال پریودیه دیگه پس تو غسل میکنی چه نیتی میکنی؟🤔

حیض

نه توان ادامه دادن دارم نه میتونم بیخیال بشم   برام روزای خوب آرزو کنید مهربونا🙏😍خدایا شکرت❤لطفا برام معجزه کن🙏📿 میشه لطفا یه صلوات برام بفرسی😍😘اگه حاجت داری بیا اینجا📿🙏اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  
وا. مال پریودیه دیگه پس تو غسل میکنی چه نیتی میکنی؟🤔

پریودی که حیضه عزیزم!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودتی بابا 

برو غسل بکن روزه ثواب داره 

منم دوست داشتم بگیرم ولی افتادم به لکه بینی 

دیروز غسل کردم

دوباره ۱ ساعته دارم‌لک میبینم 

اه لعنتی

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1839