1421
1411

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

نه .تو که نگیر. جای ثواب گناه میکنی. جون خودتو بچه تو به خطر ننداز همین که بارداری خودش کلی ثواب د ...

فداتشم انشاءالله خدا خودش کمکم کنه بسلامتی این بارداری رو بکذرونم وبچمو بغل بگیرم

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
1401
خوب حیض هم از استحاضه میاد دیگه فرقی نمیکنه

تاده روز حیضه بعدش میشه استحاضه که هم میشه نماز خوند و هم روزه کرفت سه مدل هست 

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1376
حیض هم از استحاضه میاد عزیزم فرقی نمیکنه

خیلیییییی فرق داره عزیزم! اصلا احکامشون کااااملا جداست! توی رساله میتونی ببینی

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
1396
روزی که زمین از زیر کعبه گسترده میشه در این روز عیسی و اسماعیل هم متولد شدن روز مبارکیع و اعمالی د ...

عه چه خوب ایشالاشمام توثوابش شریک باشین که اطلاع رسانی میکنین

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
خوب حیض هم از استحاضه میاد دیگه فرقی نمیکنه

😂😂

به طرز عجیبی هیچکی حرفامو نمیفهمه😪لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاد اگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته
1391