1472
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

منم امشب پریود شدم... حتی به فیض نماز فردا هم نمیرسم چه برسه به روزه... منو ببین قدر شرایطت رو بدون، همون سحری برو ده دقیقه غسل کن

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
1436

منم باردارم خیلی گرسنه  میشم وحالت نهئع دارم نمیشه بگیرم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

تو دوروخ میگی میخوای مارو گول بمالی

غسل خاک بر سری. داری😐😐😂😂😂

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1447
1474
وا. مال پریودیه دیگه پس تو غسل میکنی چه نیتی میکنی؟🤔

حیض

عزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

خودتی بابا 

برو غسل بکن روزه ثواب داره 

منم دوست داشتم بگیرم ولی افتادم به لکه بینی 

دیروز غسل کردم

دوباره ۱ ساعته دارم‌لک میبینم 

اه لعنتی

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1331