کسی اینطوری بوده؟ بدون همراه میشه؟ نمیدونم سز میشم یا طبیعی. بیمارستانمم خصوصیه. خودم از پس مراقبتهای بعد زایمان برمیام؟ شوهرم تا حدودی کمکم هست ولی خب اونم مثه من بی تجربس

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره من هرکی یه بهونه اورد نیومد تو بیمارستان خوصوصی بودم به یه پرستاره پول داد گف مراقبه زنم باشید انقدم بهم رسیدن سزارین بودم دو شب موندم شیفت مخالفم به یکی سپرد خیلی راحت 😊

چرا مادرت نمیاد؟؟

نمیاد. اگ هم بخواد بیاد مریضه تواناییشو نداره. خواهرم ندارم. شوهرمم زن بابا داره ک اونم نیاد بهتره

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

چراکسی رو نداری سخته بعدزایمان نمیتونی تنهاباشی حتمابایدکسی باهات باشه یا اگه بیمارستانت خصوصی هست اتاق خصوصی بگیرکه شوهرت بتونه پیشت بمونه وکارهات روبکنه

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
بهيار پرستار هست براي سز يه روز نگه ميدارن 

باید بش پول بدیم جداگانه؟

من بودم . برای بیمارستان بابام با یه پرستار صحبت کرد اون پیشم بود تا مرخص شدم دیگه بعد از ترخیص خودم کارامو کردم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نمیاد. اگ هم بخواد بیاد مریضه تواناییشو نداره. خواهرم ندارم. شوهرمم زن بابا داره ک اونم نیاد بهتره

پس بهتره ماما همراه یا بهیار برای مراقبت از بعد زایمان بگیری

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی

زن داداشی یا خواهرشوهری .خاله یا دخترخاله

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
2706