2737
2734
عنوان

بورسیه تحصیلی

209 بازدید | 13 پست

لطفا اگه کسی خودش یا اطرافیانش بورسیه شدن برا هر کشوری لطفا تجربیاتشونو بگن..

من و همسرم میخوایم اگه بشه بورسیه ترکیه رو بگیریم

کسی هست راهنمایی کنه

من دوستم برای انگلیس گرفته

زیاد آمار نمی ده اما اومد از استاد معرفی نامه گرفت 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

ترکیه سخت بورس میده 

برای phd میخوای?

خیلی به رشته بستگی داره

الان برا ایرانیا سخت شده همه میخوان برن

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا جایی که میدونم ترکیه بورسیه نداره بیشتر بورسیه ها برای مقطع دکتراست اونم کشورهای اروپایی و امریکا و کانادا 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من دوستم برای انگلیس گرفته زیاد آمار نمی ده اما اومد از استاد معرفی نامه گرفت 

کدوم دانشکده بودین؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
نه بورسیه داره..تو همه مقاطع

نمیدونم اغلب کشورهای دنیا فقط دکتری رو بورس میکنن اگه شما اطلاع دارید که ترکیه همه مقاطع رو بورس میکنه عالیه موفق باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
خانما بنظرتون براي بورسيه مامايي بهتره يا پرستاري؟

پرستاری واسه مهاجرت خیلی خوبه همه جا نیاز دارن

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
کدوم دانشکده بودین؟

تهران

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊