2737
2734
عنوان

خانمای آشپز میشه بیاین💜💚🧡

116 بازدید | 11 پست

چجوری نمک واسه غذاتونو تنظیم میکنید؟

مثل سرخ کردن سیب زمینی،ماهی برنج و هر چیز دیگه

و واسه اینکه برنج خوب بپزین ((دمکش)) وقتی در حال جوشه چ موقع ک شد خاموش میکنید؟ 

ممنونم  

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
چه سوالات سختی😩

واقعا سخته؟😂

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نمک چشمی میریزم با تجربه دستت میاد  برنجم ابش که کامل بخار شد

ممنونم

ببخشید برنج وقتی در حال جوش خوردنه چ موقع باید خاموش کرد؟باید نرمه نرم بشه یا یخورده سفتی داشته باشه؟

برا سیب زمینی با نمک پاش میپاشم

برا برنجم بستگی به پیمونش نمک میریزم با قاشق

میچشم اگه بخوای آبکش کنی باید لب شور باشه ولی نه شور

بعد که صاف کردی آب سرد میدی روش تا نمک اضافیش بره

برنجت وقتی کف بیاد روش یعنی شده زود برداروگرنه میره

ولی با انگشتت تست کن نه له باشه نه سفت

2738
برا سیب زمینی با نمک پاش میپاشم برا برنجم بستگی به پیمونش نمک میریزم با قاشق میچشم اگه بخوای آبکش ...

💚💚💚

خیلی خیلی ممنونم

برنج وقتی موقع آبکش کردنش بشه میاد روی اب ،یراه دیگش اینه ک ی دونشو بزار زیر دندونت سفت نباشه .

توی ابکش که ریختی  اب ولرم بریز روش بعد ته قابلمه روغن بزار خوب گرم بشه بعد برنجو بریز توش زیرشو زیاد کن بخار که توش پیچید زیرشو کم کن

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست
برنج وقتی موقع آبکش کردنش بشه میاد روی اب ،یراه دیگش اینه ک ی دونشو بزار زیر دندونت سفت نباشه . توی ...

خیلی خیلی ممنونم ازت💗💗