عنوان

اخه چرا اینقد مادر شدن سخته

1137 بازدید | 128 پست

سلام من نه ماه میشه ک درحال اقدام واسه بارداری ام دیگه خسته شدم خیلی استرس دارم با اینکه رفتم دکتر و تمام ازمایشام خوب بوده اما تحرک اسپرم شوهرم کمه و این چن ماهم هرکاری کردیم باردار نشدم چ جوری بعضیا همون بار اول باردار میشن کسی اگه راهنمایی داره کمکم کنه منم بتونم لذت مادر شدنو بچشم.

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دو سال

اگه فهمیدی بمنم بگو

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

الان سخت میشه مادر شد 

هم بارداری ها سخت شدن 

خدا خودش دامن منتظرا رو سبز کنه 

همسرت واریکوسل هم داره

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

دوست عزیزم اولندش نباید استرس داشته باشی ریلکس باش هر ماه اقدامتو داشته باش دوشب درمیون،زیاد بهش فک نکن ک اگه ریلکس باشی خودش جور میشه به همسرت موز زیاده بده بخوره،اسید فولیکم فک میکنم خوبه براش

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
خوش به حالت منم با یه بار باردار شدم😶😶😶😶 اونم تو عقد

الان بدنیا اومده نی نیت

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عزیزم به نظرم قسمت

منم خیلی بهش فک میکنم من ناخاسته

و بایه بار از دست در رفتن باردار شدم

برای همین میگم قسمت

انشاالله به زودی مادر میشی

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2706