2733
2734
عنوان

دعوا بخاطر رد تماس

718 بازدید | 20 پست

خانم ها صبح به شوهرم مسیج دادم نوشتم عشقم صبح بخیر ...جواب نداد تا ساعت دو دیدم سین شده دوباره چندتا مسیج دادم و سوال پرسیدم با مهربونی جوابمو داد...یک ساعت بعد زنگ زدم رد تماس زد. خیلییییییی ناراحت شدم رفتم تل گرام و با ضبط صدا بهش گفتم ازت متنفرم و ....خلاصه خیلی گریه کردم و حالم بد شد.شوهرم ازم دوره و خیلی کم همدیگرو می بینیم. چند وقت قبل به دوستم گفتم به شوهرم مسیج بده بصورت ناشناس ببین جواب دخترارو میده...متاسفانه جواب داد و کلی حرفای قشنگ به دوستم گفت.دقیقا حرفایی که به خودم میزد قبل ها... حالا نمیدونم چیکار کنم.وقتی گفتم ازت متنفرم چیز خاصی نگفت فقط گفت میدونم ناراحتی درک میکنم.

دوسش دارم و دلم نمیخاد به روش بیارم ولی غصه میخورم ...خیلم دوسم داره و احترام میزاره  اصن حرف بد نمیزنه  خوش اخلاقه و مهربون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سر یه رد کردن گفتی متنفرم ازت 😳چرا انقد این کلمه راحته براتون ...به نظرم بهتر بود قهر کنی به جاس این کارا و بیمحلص کنی اخرش خودش پشیمون میشد بعد چرا شوهرت دوره ازت ؟یه چیز دیگه چطور اعتماد کردی شماره شوهرتو دادی به یه دختر دیگه و گقتی پیام بفرست کارت خیلی اشتباه بوده ...بعدم یا با خیانتش و لغزشش کنار بیا و کلا ببخشش یا جداشو اینکه هم نبخشی هم جدا نشی فقط یه رابطه تلخو برات تکرار میکنه که هر دوتون زجر میکشید 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
کنار اومدم.میگم هر مردی وقتی بهس مسیج بدی جواب میده

انگار اغلبشون بله

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2706