2733
2734

آوا خیلی قشنگه

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب میشه چنتا اسم بهم پیشنهاد بدی

من پیشنهاد بدم؟😍

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
ممنون میشم گلم اگ پیشنهاد بدی انتخاب اسم خیلی سخته

درسته عزیزم ، به نظرم اسم قشنگ برای دختر خیلی زیاده و برای همینم انتخاب کردن فقط یک اسم از بینشون خیلی سخته ، من این اسم ها رو خیلی دوست دارم: بهار ، نلی ، یلدا ، مروارید ، پانیذ ، دردانه ، هلن یا هلنا ، آرشیدا ، باران ، ستیا ، رز ، جانان ، گندم ، سپینود ، مهرانا ، پریچهر ، شیده ،  مهرسا ، ترانه ، هنا ، ترمه ، نهال ، آناهیتا ، برکه ، ملودی ، نیلفام ، سونیا ، مارال ، درزاد ، مهفام ، صدف ، آوا ، نسیم ، درنا ، رها ، گیسو ، خورشید ، مهرسانا ، شبنم ، شادی ، ترانه ، نگار ، مهتاب ، ستاره ، لیانا ، ترنم ، نبات

مرسی گلم

خواهش میکنم عزیزم

2706