2726

سلام عزیزم بلخشید اینو میورسم چند وقت اقدام کردین بچه دار نشدین که میخئایین ایاز وی اف کنین

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۰ ماه عزیزم

ایوا عزیزم خیلی زوده بخواهید ای وی اف کنید خدا بزرگه من بعددوسال و چند ماه طبیعی باردار شدم

دختر داییم بعد شش سال طبیعی توکلت به خدا باشه انشاءالله همین ماه طبیعی باردار میشی

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
نمی خوام عزیزم دیر بشه این انتظار داره کلافه ام می کنه و ...

انشاءالله همین ماه طبیعی باردار میشی گلم توکل برخدا

عزيزم چي شد؟ باردار شدين شما؟ ivf كردين؟

سلام عزیزم 

سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید 

نه هنوز متاسفانه آزمایش هام نشان از کم بودن ذخیره تخمدان  داشت و مرکز رویان را انتخاب کردم قرار بود فروردین شروع کنم ولی فعلا رویان بسته است

سلام عزیزم  سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید  نه هنوز متاسفانه آزمایش ه ...

سلام عزيزم سال نوي شما هم مبارك 

ايشالله كه بعترين اتفاقا براتون بيفته اميدت به خدا باسه اصلا سايد طبيعي شد

خداجونم مرسي كه معجزتو نشونمون دادي❤️شكرت☺️
2706