2737
2734
عنوان

نمیدونم جوابشو بدم یا نه

370 بازدید | 21 پست

سلام....خانما شما اگه جای من بودین چیکارمیکردین؟؟؟

قضیه ازاین قرار ک چندسال پیش یکی از اقوام مادرشوهرم وقتی اینا رفته بودن عروسی تو روستا از برادرشوهرم خوشش میاد و شماره اشو پیدامیکنه و بهش اس میده برادرشوهر منم خب سر طنابو میگیره و ول نمیکنه...بعدا پدر این دخترخانم متوجه میشن ویه شری ب پا میشه و مادرشوهرم میره میگه میریم پرینت خط ها رو میگیریم هرکس پا پیش گذاشته اون مقصر...بعد اینکه دختر مقصر شد ک البته میدونم احمقانست چون هردو تو رابطه بودن...پدرومادردختر شوهرش میدن اونم تو سن15سالگی ک مثلا تو مایه آبروریزی هستی....چندروز قبل من با این خانم طی اتفاقی آشنا شدم و شماره امو گرفت منم دیدم خب هم متاهل هم مشکلی نبود واقعا....ولی بعد اینکه شماره امو دادم تو جمع منو کشید کنار و شروع کرد از برادرشوهرم پرسیدن و اینا....حالا الان به من تند تند پیام میده...سلام و اینا...میترسم جواب بدم از برادرشوهرم بپرسه حتی اگه من سوالشو جواب ندم شوهرش ببینه و شر بشه از طرف دیگه میگم اگه جواب ندم بی احترامی محسوب میشه...چیکارکنم؟؟؟؟

ببخشید طولانی شد نخواستم قطره چکونی بشه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه چه بی احترامی جوابشو نده بلاک کن

اخه میگم تازه آشنا شدیم نگه برام ادا میاد

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بهتره بهش بگی اگر مادرشوهرم یا یکی از خانوادش متوجه بشن که با شما در ارتباط هستم برام بد میشه. بهتره دیگه با هم ارتباط نزدیک نداشته باشیم. بعدش هم بلاک کن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
با شوهرت مشورت کن،میتونی خیلی کوتاه جوابش رو بدی و اکر از برادرشوهرت پرسید اصلا جواب نده

تصمیمم همینه ولی بازمیگم حتی اگه جواب سوالشو ندم و شوهرش ببینه شر میشه شوهرش یه آدم شر و بی منطقه

2738
بهتره بهش بگی اگر مادرشوهرم یا یکی از خانوادش متوجه بشن که با شما در ارتباط هستم برام بد میشه. بهتره ...

اینم حرفیه...ولی دلم براش میسوزه...گناه داره دختر تازه نوزده سالشه و هیچ دوستی نداره و تنهاست

خواهرم به هیچ وجه رد شو شمارشو به برادرشوهرم هم نده واینکه هرچی زنگ زد جواب نده ببخشید ا وقتی فهمیدی کیسه احمقانه هست که شمارتوبهش دادی این دختر بچست نباید شوهرش میدادن  با کوچکترین اشاره ای بابرادرشوهر میره وتومیتونی کمک کننده این خیانت باشی گرفتی به هیچ وجه نکن یه موقع هم دیدیش تازه باید برخورد جدی میکردی که همچین چیزی ازت خاسته 

بگه مهمه مگه؟ اگه به روت اورد بگو من ترسیدم چیزی بگم خدا نکرده بعدا شر بشه

به روم بیاره ک شش متر زبون دارم ولی دلم براش میسوزه میگم نکنه ناراحت بشه

انگار برادر شوهرتو دوس داشته سنشم كمه متوجه نيس چند ساله ازدواج كرده؟!

چهار ساله ازدواج کرده....بله خیلی دوسش داشت....از ازدواجشم راضی نیس البته هرکی بود راضی نبود با اون شوهر

به روم بیاره ک شش متر زبون دارم ولی دلم براش میسوزه میگم نکنه ناراحت بشه

مهم نیس عزیزم زندگی خودت و خونواده همسرت مهمه

اول واسه خودت دل بسوزون

ناراحت بشه یه لیوان اب میخوره اروم میشه

2706