2733
2739

سلام عزیزانم❤️

گفتن ۱۴۰۰۰ بار ذکر یا جوادالائمه ادرکنی جهت حاجتروایی بسیار مجربه ابتدا همگی واسه فرج آقا امام زمان دعا میکنیم و من این نذر رو واسه کارخوب پیداشدن واسه دوستم ساماراجان برداشتم و از اونجایی که به دعاهای دسته جمعی و قلبهای پاک شما عزیزانم بسیار معتقدم و نتیجه اش رو دیدم ممنون میشم شما هم هر تعداد که مایلین اعلام بفرمایین .امیدوارم شاهد حاجترواییه شما عزیزان باشم

یک دنیا ممنون میشم دوست خوش قلبم @سامارا   جان رو با اون قلبهای پاکتون دعاکنین که هر چه سریعتر معجزه خدا نصیبشون بشه و کار خوبی پیدا کنند

امیدوارم تک تک شما عزیزان  ان شاالله ک حاجت شما با حکمت خدا یکی باشه و  زود حاجت قلبیتون از خدا بگیرید و 14 معصوم ع شفیع و پشت و پناه شما عزیزان باشند.
🌸💥🌸💥🌸💥🌸💥🌸💥🌸

خدایا شکرت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خودم ۱۰۰۰ تا میگم عزیزانم❤️

دستت درد نکنه عزیز دلممم دارم گریه میکنم هیچی جز تشکر نمیتونم بگم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
دستت درد نکنه عزیز دلممم دارم گریه میکنم هیچی جز تشکر نمیتونم بگم

خواهش می کنم مهربونم کاری نکردم این خواسته عمیق قلبیم هست 

خدانکنه گریه کنی عزیز دلم

ان شاالله از این بعد همیشه شاهد شادیها و موفقیتهات باشم مهربونم و هیچ وقت اشکت جاری نشه مگر از سر شوق

نگران نباش عزیز خوش قلبم به زودی زود حاجتروا میشی🙏🌹🙏❤️❤️

خدایا شکرت❤️
@سامارا     @مامانبزرگپانیذ     @فرانک20     @تنهایtanha &nb ...

انشالله خدا بحق آقا جواد الائمه بده حاجت همه رو مخصوصا سامارای عزیز رو الهی آمین 

من 500تا ذکر رو میگم دست ویهانمهر عزیز هم درد نکنه انشالله خودش هم به همین زودی حاجت روابشه آمین آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706