2737
2734

تا دیروز هیچیم نبودا.ولی اصن دیگه دارم میترکم از ترس

از اینکه بچم طوریش نشه

تازه برای طبیعی بستری میشم.موندم اگه هیچی نخورم تکونای بچم کم بشه سزارین میکنن یا نه

خیلی میترسم چیکار کنم

بشین چندصفحه قران بخون اروم شی

خودتو نی نیو بسپر بخدا

ایشالا راحت زایمان کنی

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انقدبه خودت استرس نده 

ان شاءالله خدابزرگه منم کم مونده زایمانم 

راستی چندهفتته دردت نگرفته گفتن بیابستری شو؟

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید

الان شیرینی .بخور از 12 شب دیگه هیچی نخور .نگران نباش عزیزم .چند روزه دیگه تاپیک اومدن نی نی میذاری .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2738

برو یه جای خوب باخیال راحت خودتو بسپر دستشون.نترس.به این فکرکن که به زودی بغلش میکنی😍😍😍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
عزیزم تو هم ماه پنج اینا که بودی راه رفتنی زیر شکمت درد میکرد؟

بستگی به بدنت داره همه باهم یکسان نیستن من هفته۴۰هستم تقریبایه هفته هست راه رفتنی زیرشکمم دردمیکنه

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
2706