2726
عنوان

يك سوال مردونه

126 بازدید | 11 پست

خانما ازتون خواهش ميكنم بيايين تجربيات و نظرهاتون رو بگين كه همگي استفاده كنيم... سوال من اينه.. آيا به نظرتون گهگاهي كم توجهي به همسر لازمه يا خير .. به نظرتون بهتره بعضي اوقات به مردا كم توجهي عمدي بكنيم تا بيشتراونا رو جذب كنيم يا اينكه بايد هميشه توجه كامل داشته نشون بديم ؟؟؟؟

به نظر من لازمه 

البته نه به معنای قهر و دوری و اینا به معنی ناز کردن تا همسرت یاد بگیره نازتو بکشه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلی نمبشه گفت شاید قطعی نباشه ولی منطقی هست که هیچکسو ۲۴ ساعته نخای بچسبی بهش چون خسته کننده مبشه دگ جذاب نیست.وای بابد بدونی کجا و کی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
قرار نیست بیست و چهار ساعت به هم بچسبین....هر از گاهی یه تایم هم برا خودت بذار ....

ما كلا هر ماه دوهفته از هم دوريم چون شغلش اقمارية.. ولي بعضي اوقات احساس ميكنم حوصلمو شايد نداره و شايد بايد خودمو بيشتر بگيرم

من شوهرم واقعا عاشقانه دوستم داري و هر كاري از دستش بربياد برام ميكنه ولي احساس ميكنم هنوز كافي نيست و حس ميكنم اونقدر كه لازمه بهم نزديك نيست .. دوست دارم بيشتر جذبش كنم 

24 باهم نيستيم اتفاقا خيلي از هم دوريم  

اره ۲۴ مثال بود ولی اگر دورین باید روشتو عوض کنی.بستگی داره چقد همو میبینید و چقدر حرف میزنید.اگر کم هست نباید کم محلی کنی چون اون وقت میزاره با تو حدف بزنه تو پس بزنی دگ امنیت صحبت کردن باتورو نداره

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون