2410
2553

کسی تا حالا بواسیر داشته؟؟؟

بچه ها کسی میدونه درمان بواسیر با لیزر چقدر هزینش میشه؟

اگه بخواد جراحی بشه چند روز طول میکشه خوب بشه

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

پدرشوهر من قدیم داشته دکتر گفت عمل کنی بازم برمیگرده فقط باید مراعات کنی همین.اونم عمل کرد الان بعده ۴ ۵ سال دوباره شده

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
من بیرون زدگی دارم اما درد و خونریزی ندارم چیه بنظرتون؟؟ آخه بواسیر که درد و خونریزی داره  پ ...

مادر من داره موقع خروج مدفوع خونریزی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرشوهر من قدیم داشته دکتر گفت عمل کنی بازم برمیگرده فقط باید مراعات کنی همین.اونم عمل کرد الان بعده ...

مادر من داره الان ۲۰ روزه هیسترکتومی کرده میترسم دوباره بره زیر تیغ اونم تو این مدت کوتاه بیهوشی دوباره رو میتونه تحمل کنه؟

2720

بواسیر از چی میاد؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
مادر من داره الان ۲۰ روزه هیسترکتومی کرده میترسم دوباره بره زیر تیغ اونم تو این مدت کوتاه بیهوشی دوب ...

انشالله که نیازی نباشه دوباره برن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین