2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آب نخوری ؟ اونوقت کلیه هات که از کار میوفته ، تجمع مواد سمی در بدنت زیاد میشه ، دقیقا چطوری میخوای ب ...

میگن چای زیره و چای زنجبیل یا چای کنرنگ بخوری باشیرو عسل و میوه و سبزیجات تااب بدن تامین بشه اب خالی و برنج و ماکارونی میگن نخوری

من خودمم شنیدم تا ده روز بعدش ۱-اب نخوریم تا شکم اب بشه حالانمیدونم چرا

وای الکیه این حرف. اتفاقا بعد از زایمان بدلیل اینکه هم خونریزی داری و هم شیر میدی آب بدن ب شدت کم میشه. باید آب و مایعات زیاد بخوری تا اینکه یبوست نگیری. وگرنه درگیر یبوست میشی دخلت میاد..

۲_و اما میگن بیشتر گرمیجات خورده بشه. البته باید زردی بوتو درنظر بگیری ک یوقت درگیرت نشه. اگه گرمیجات میخوری کنارش عرق کاسنی و شاطره بخور تا بچت زردی نگیره.

۳-هم مایعات و هم غذاهای افزاینده شیر که توی نت سرچ کنی میاد خورده بشه ک شیر زیاد بشه.

۴_نکته ی بعدی هم مراقبت از بخیه هاست دیگه. و بستن شکم ک نقش مهمی توی کوچیک شدنش داره. تا چهل روز. البته مداوم نباشه.شبا باز کن کمربندتو.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......

عزیزم من بعد زایمان شکمم رو با چادر محکم بستم البته خیلی نباید محکم باشه قشنگ شکمم جمع شد ولی آب باید بخوری البته آب یخ نباید بخوری

کاهو هم برای شیر خوب هم برای یبوست بعد زایمان

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
وای الکیه این حرف. اتفاقا بعد از زایمان بدلیل اینکه هم خونریزی داری و هم شیر میدی آب بدن ب شدت کم می ...

مرسی گلم. اره منم فقط شنیده بودم گفتم بگم شاید کسی اطلاعاتی داشته باشه ممنون

مرسی گلم. اره منم فقط شنیده بودم گفتم بگم شاید کسی اطلاعاتی داشته باشه ممنون

خاهش میکنم

آب جوشیده بخور.چایی بخور. قدیمیا این حرفو زیاد میزنن. ما باید خودمون ببینیم علم و عقل چی میگن. 

ممنون خانم گل. اره من میخام گن بگیرم که ببندم بعدش

شکمتو ببند. اما شبا آخر شب وقت خواب  باز کن. هم راحت تر میخابی.و هم مداوم بسته نباشه ک ب احشای داخلیت فشار میاد

کاچی بخورید. طبعش گرمه. کنارش عرق کاسنی و شاطره خورده بشه که بچه زردی نگیره.

من ک کاچی رو بدون عرق خوردم بچم زردی نگرفت چون طبع خودم سرده

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2706