2703
2553

من یه هفته به چیزی که میخاستم ارتعاش دادم نشانه هم دیدم مثلا یه مشتری براشوهرم اومده که معلوم نیست جورشه الان دوباره بایدهمینجور ارتعاش بدم?ادامه بدم?تاکی ادامه بدم?یامثلا هفته پیش ارتعاش دادم برم مشهد خانواده همسرمیخاستن برن به منم گفتن بیا بریم ولی چون توعقد بودم هنوزازدواج نکردیم خانوادم گفتن نرو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم همیشه حست باید خوب باشه وارتعاش مثبت بفرستی ارتعاش فقط خود اگاه نیست گاهی ما فکر میکنیم داریم ارتعاش مثبت میفرستیم ولی در ناخوداگاهمون احساس منفی داریم یا ترس داریم یا نسبت به خواسته احساس نیاز داریم پس یکی از شرایط قانون جذب حس خوب بدون گذاشتن زمان برای خواسته است وهمچنین مشخص نکردن راه رسیدن به خاصه

فقط لطف خدا
2714
ارتعاش ینی چی 

به هر چیزی که فکر میکنی یعنی داری نسبت بهش ارتعش میفرستی واگر مثبت فکر کنی ارتعاش مثبت واگر منفی ارتعاش منفی وقتی فرکانس ارتعاش تو با خواستت  هماهنگ شه جهانموظف است اون و به تو بده

فقط لطف خدا
2706