2726

واقعا خسته شدم از تنهایی دلم بچه میخواد

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم بچه میخام تو اقدامم  ولی حالا بعد از ۴ سال فهمیدم پدرشوهرم زن دوم داره    منصرف شدم بچه بیارم    دوسشون ندارم  عروس چ خانواده ای شدم

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
هههعععییییی ینی میشه؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭

انشاالله 

انشاالله

انشاالله

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
منم بچه میخام تو اقدامم  ولی حالا بعد از ۴ سال فهمیدم پدرشوهرم زن دوم داره    منصرف ش ...

عزیزم قرار نیست چون پدر شوهرت اینکارا کرده شوهرتم مثل اون باشه قرار نیس گناه یکی دیگه رو به پای یکی دیگه ببینیم مطمئن باش شوهرتم از کار پدرش خجالتزده اس

خانوما یه سوال ازکجا میشه فهمید ممکنه تو بارداری مشکل داشته باشیم؟ببخشا میپرسم

من پریود میشم گاهی به فاصله یه هفته یا کمترش روزش عوض میشه و گاهی دقیق همون روزی که ماه پیش شدم

کمبود ذخیره اهن و ویتامین Dدارم ازمایشم دادم فردا جوابش میاد گاهی وقتا خیییلی کم پیش میاد جدااز پریودی تقریبا یه روز شکمم وسطش دردمیگیره طوری که بخندم یا تکون بخورم دردش شدیدتره بنظرتون اینا مشکلاتین که تعیین کنه؟درضمن من مجردم

من از پارساله میخوام

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

تنبلی تخمدان دارم شوهرمم ازمایشش تو ازمایشگاه معمولی نرمال بود

عزیزم قرار نیست چون پدر شوهرت اینکارا کرده شوهرتم مثل اون باشه قرار نیس گناه یکی دیگه رو به پای یکی ...

منکه به روی شوهرم‌نمیارم   ولی از طریق دامادشون فهمیدم تازه داماد گرفتن  الانم با خواهرشوهرم قهرن برا همین گفته شد  اگه باهم خوب بودن که نمیفهمیدم

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706