2410
2553

پسرم ۵ روزشه یخورده زردی هم داره ..امروز بعد اینکه بهش مولتی دادم کی بالا اورد اب مانند که توش کمی خون بود ..تورو خدا کسی تجربه داره بیاد بگه خطرناکه

مگه به بچه 5روزه مولتی میدن؟؟؟؟؟

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

نه عزیزم نگران نشو.سوالی پرسیدم

اخه به من مولتی ندادن.آ د داده بودن

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

حتی اگه پزشکی صلاح بدونه بچه مولتی بخوره دیگه از ۵روزگی شروع نمیکنن 

همین اولین اشتباه بهداشت باید برات زنگ خطری باشه تا بدون تحقیق کردن حرفاشونو و توصیه هاشونو رو بچت اعمال نکنی 

ی دکتر درست حسابی برا بچت پیدا کن و روند رشدشو ب دکتر متخصص بسپار

من پسرم 8ماهه هست اصلا مولتی نخورد

به مراقبون تو بهداشت گفتم گفت اصلا اشکالی نداره 

به جاش آد بده

انقد خانم باتجربه هستش خیلی مراقب خوبه مث یه دکتر عالی و خوب.

حتی اگه پزشکی صلاح بدونه بچه مولتی بخوره دیگه از ۵روزگی شروع نمیکنن  همین اولین اشتباه بهداشت ...

اره واقعا ..چه اشتباهی کردما .حالا نمیدونم دقیق بخاطر اونه یا نه

2706