2726

سلام من ٦ روزه سركلاژ كردم

٣ روزه اول لكه بيني و ترشحات غليظ داشتم

قبل سركلاژ هم ترشحات آبكي و سفيد داشتم هرروز

ولي الان ٢ روزه كلا خشكه خشك شده يعني كلا ترشحات هم ندارم ميخواستم ببينم طبيعيه يا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
١٣هفته ١٤هفته سركلاژ كردم

مرسی جواب دادی گلم . بعد سرکلاژ استراحت مطلق میدن یا نه ؟ منم شاید احتیاج به سرکلاژ داشته باشم

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
مرسی جواب دادی گلم . بعد سرکلاژ استراحت مطلق میدن یا نه ؟ منم شاید احتیاج به سرکلاژ داشته باشم

بستگي به وضعيتت و دكترت داره

به من فقط يك هفته استراحت مطلق داد

بعدش گفت ميتوني كاراتو بكني ولي تا آخر كاراي سنگين نبايد انجام بدم

بستگي به وضعيتت و دكترت داره به من فقط يك هفته استراحت مطلق داد بعدش گفت ميتوني كاراتو بكني ولي تا ...

عزیزم منم دیروز دکتر زهرا زارع گف بیا سرکلاژ کن.من سرویکسم ۵۰ م م هست تو هفته ۱۳.شما پیش همین سرکلاژ کردین؟تو کدوم بیمارستان ؟چقدر هزینتون شد؟دردم داشتین؟

خدایاشکرت.
عزیزم منم دیروز دکتر زهرا زارع گف بیا سرکلاژ کن.من سرویکسم ۵۰ م م هست تو هفته ۱۳.شما پیش همین سرکلاژ ...

بله من پيش زهرا زارع سركلاژ كردم

بيمارستان رضوي با بيمه نيروهاي مسلح شد ١ ميليون

بعدش درد نداشتم فقط يك شب بيمارستان بستري شدم

فقط تا ٣ روز لكه بيني و خون آبه داري بعدش قطع ميشه

هرچي زودتر سركلاژ كني بهتره

بله من پيش زهرا زارع سركلاژ كردم بيمارستان رضوي با بيمه نيروهاي مسلح شد ١ ميليون بعدش درد نداشتم ف ...

مرسی عزیزم.انشالله خیر باشه.خوبه بیمه ای.من بیمه سلامتم.انگاری هفته چندم سرکلاژ شدی؟

خدایاشکرت.
مرسی عزیزم.انشالله خیر باشه.خوبه بیمه ای.من بیمه سلامتم.انگاری هفته چندم سرکلاژ شدی؟

مرسي عزيزم همچنين

بيمارستان رضوي سلامت رو قبول نميكنه بايد آزاد حساب كني حدودا ٢/٥ ميليون ميشه برات

من هفته ١٥ بودم

2706