2737
2734
عزیزم خیلی سخته درکت میکنم منم همین بودم؟ من آدوکید میدادم بهش میساخت.  جای شیبدار بخابون دا ...

یه بالشت زیر سرش همست از بالای پوشک رو بالشت میذارم که کمرو گردنشم اذیت نشه بعضی موقعها تو‌خواب تکون میخوره میاد پایین تر همش نکرانم کردنش اذیت بشه بعد شیر دهی سعی میکنم بیست دیقه عمود نکهش دارم ولی حداقل ده دیقه رو نکهش میدارم

داروهاشم باید با شکم خالی بدم دکتر قرصشو‌کفت نیم ساعت قبل شیر دهی بده با شکم خالی

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترش گفت شیر خشک‌ نده  دونه های صورتش از حساسیته یا میتونه به خاطر گرما هم باشه؟ اخه در طول ر ...

دونه واقعاً تشخیص قطعیش با پزشکه. دختر من از حساسیتش بود. 

من با اینکه رعایت می کردم پیش میومد که مثلاً یکی یا دوتا دونه رو صورت دخترم ظاهر میشد و بعد دو سه روز میرفت. تا از بین بره من همه چیزایی که می تونست علتش باشه رو بررسی می کردم ولی مورد خاصی پیدا نمی کردم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
دکترش گفت شیر خشک‌ نده  دونه های صورتش از حساسیته یا میتونه به خاطر گرما هم باشه؟ اخه در طول ر ...

درضمن البالو به شدت سرد وحساسیت زاس، از مرباها فقط مربا هویج دکتر گفت بخورم منم صبحا نونو مربا یا نونو طالبی میخورم یوقتاییم نون خالی!!

2728
عزیزم دختر من ریفلاکس و آلرژی داشت به پروتئن گاوی و افزودنیهای غذایی پیش دکتر فرید ایمانزاده میبردم ...

من گوشت کوسفند میخورم شوهرم میگه مرغ به درد نمیخوره به حاش بوقلمون گرفته میترسم اون حساسیت زا باشه 

من گوشت کوسفند میخورم شوهرم میگه مرغ به درد نمیخوره به حاش بوقلمون گرفته میترسم اون حساسیت زا باشه&n ...

باید ببری تست بگیرن ازش تا بفهمی به چی حساسه

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
2738
داداش منم دقیقا وقتی نوزاد بود از بینیش بالا میاورد ک بعدها فهمیدیم بخاطر حساسیتشه.پوستش هم قرمز بود ...

جدا؟من نمیدونستم هندونه حساسیت زاس 

هی میگم من چیزی نمیخورم چرا دخترم خوب نمیشه پس از هندونه میتونه باشه؟

والا دکتر دختر من گفت اگر میخوای میتونی شیر کمکی از سری اچ آ بدی یا پپتی که خب دختر من کلاً شیشه نگرفت. شاید منظورش شیرهای معمولی بوده. در هر صورت یکی دو تا متخصص خوب پیدا کن و ببر ببین نظر اونها چیه. شاید رو به بهبوده ولی خودت حساس شدی بیشتر به چشمت میاد.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
رانیتیدین ایرانی واسه پسرمنم جواب نداد خارجیشو بگیر زانتاک

خارجیشو‌تو‌تهران پیدا نکردم 

به مامانم گفتم ببینم میتونه به کسی بگه ببینه از اونطرف میتونن برام بیارن

یه بالشت زیر سرش همست از بالای پوشک رو بالشت میذارم که کمرو گردنشم اذیت نشه بعضی موقعها تو‌خواب تکون ...

اگه کریر داره تواون بخابون سروگردنش از شکمش باید بالاتر باشه

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
پسر خواهرم حساسیت داشت بعد دو هفته مراعات کامل جواب داد. البته فقط همون پروتئین گاوی رو رعایت کرد. ا ...

دکتر هم یه لیست بهم داد که اونارو نخپرم که همون پروتیین کاوی و هرچیزی که توش شیر یا شیر خشک داره رو‌نخورم ولی مثلا من رب تو غذا میریختم دخترم رفلاکسش بدتر میشد دیکه‌نمیریزم غذای خودمو جدا درست میکنم غذای شوهرمو پسرمو هم جدا

2706