2726

سلام خانوما

گوشت بوقلمون میتونه حساسیت زا باشه؟

من هیچییی نمیخورم نه لبنیات نه پروتیین گاوی نه هرچیزی که توش ردی از پروتیین گاوی باشه نه تخم مرغ تمام چیزایی که میدونم حساسیت زاست و نمیخورم ول دونه های صورت دخترم بهتر نشده که هیچ  دو سه تا دونه روی دستشم زده رفلاکسشم بدتر شده با اینکه داروشو میخوره من غذام شده برنج و بوقلمون برنج و کوشت بدون رب فقط یه کوچولو زردچوبه میزنم پیازم میزنم که بعد پخت در میارم یه دونه هم هویج میریزم صبحانه نون خالی و چای شیرین میخورم فقط اصلادیگه نمیدونم چی بخورم

دو سه بارم خیلی کم هندونه خوردم امکان داره هندونه حساسیت زا باشه یا محرک رفلاکس باشه؟

صبحانه چی میتونم بخورم که دخترم اذیت نشه؟ تا سه چهار روز نون و عسل یا مربا البالو میخوردم که دیگه نمیخورم دیگه گریم گرفته که با این همه مراعات  و هیچی‌ نخوردن دخترم بهتر نشده

قطره ویتامین آد رو دیشب نگاه کردم زده بود با طعم شیر امکان داره اون حساسیت داده باشه؟

دخترمو‌ پیش دکتر اختر خاوری بردم خیلی تعریفشو‌ شنیدم ولی دختر من بهتر که نشده بدتر هم شده قبلا از بینی بالا نمیاورد الان میاره البته بعد اینکه آروغ میزنه کمی بالا میاره و‌سرفه میکنه با سرفه هاش از بینیش هم شیر میاد بیرون قرص موتیدون و شربت رانیتیدین بهش داده 

شربت موتیلیوم داد که کفت پیدا نمیشه اگه پیدا کردین که هیچ‌اگه نکردین قرص موتیدون بگیرین که ما پیدا نمردیم قرصشو‌ میدم الان ۱۱ روزه داروهاشو دارم میدم البته قبلا دکتر دیگه ای بردم از بیست روزکی داره رانیتیدین میخوره

دخترم ۴۶ روزشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

الهی، شما واقعاً داری رعایت می کنی عزیزم به نظرم شیر خودت رو قطع کن و شیرخشکهای رژیمی رو امتحان کن ببین با کدوم جواب می گیری. از مرمری هم میتونی کمک بگیری. چون دختر من در این حد حساسیت نداشت.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دختر من ریفلاکس و آلرژی داشت به پروتئن گاوی و افزودنیهای غذایی پیش دکتر فرید ایمانزاده میبردم تست آلرژی ازش گرفتن اونایی که ضرر داشت براش نمیخوردم برای ریفلاکسش هم اولتاب میدادم

شرایط خیلی سختیه ولی بعدها فهمیدم گوشت گوسفند و شیر بز میتونستم بخورم

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

داداش منم دقیقا وقتی نوزاد بود از بینیش بالا میاورد ک بعدها فهمیدیم بخاطر حساسیتشه.پوستش هم قرمز بود که ب مرور با زدن پماد بتامتازون رفع شد.ب خیلی چیزا حساسیت داشت از جمله لبنیات.شما درست مراعات میکنی مربا خوردنش مشکلی نداره.ب غذاهات اصلا ادویه نزن و فقط اب پز کن.پیاز و هویجم حساسیت زا نیس.ولی پیشنهادم اینه داخل خونه غذا نپز امکان داره بوی غذا اذیتش بکنه.هندوانه هم هیستامین داره و حساسیت زاست.تاجایی ک امکان داره نخور

پسر خواهرم حساسیت داشت بعد دو هفته مراعات کامل جواب داد. البته فقط همون پروتئین گاوی رو رعایت کرد. از پیش خود هرچی هرچی رو پرهیز نکن. شیرت بی خاصیت میشه. ضمنا به خاطر رفلاکس شیر خودتو قطع نکن شیر خشک بدی بدتر میشه بهتر نمیشه

و یه مطلب دیگه اینکه بعضی داروها خودشون حساسیت زان.وقتی بهش دارو میدی ب حالات بعدش دقت کن.اگر دیدی بدتر میشه دارو رو قطع کن و دیگه نده بهش.دکتر خوب هم میشناسم.نادره محصول که توی شهریار هس مطبش

الهی، شما واقعاً داری رعایت می کنی عزیزم به نظرم شیر خودت رو قطع کن و شیرخشکهای رژیمی رو امتحان کن ب ...

دکترش گفت شیر خشک‌ نده 

دونه های صورتش از حساسیته یا میتونه به خاطر گرما هم باشه؟ اخه در طول روز بعضی اوقات کمتر میشه بعضی موقعها هم بیشتر همینم از دور کسی ببینه شاید متوجه نشه اصلا ولی من رو‌ کوچکترین واکنش بچه حساسم و دقت میکنم 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706