2733
2734
عنوان

مشکل با دوستم

71 بازدید | 3 پست

خب از اینجا بگم ک الان نزدیک دوازده سیزده ساله با دوستم دوستم یعنی دیگه دوستای قدیمی هستیم قبلنا خیلی باهم میرفتیم میومدیم ولی تازگیا با دوستایی ک دو سال میشناسه میره و میاد بهش میگم دیگه مثل قبل نیستیم هیچی نمیگه اصلن زنگ نمیزنه پیامم نمیده مگ اینکه خودم پیام بدم یا برم خونشون .خلاصه با دوستاش همه کار میکنه همه جا میره منم اینجا الکی اسمم دوسته قدیمی مثلا .ما خیلی باهم قهر کردیم ولی باز اشتی کردیم از یه طرف میخام کلن ولش کنم از طرفی بازم میگم دوستمه نمیتونم خودم دلم نمیاد موندم چیکار کنم شما بهم بگید😞

منم دوستم یه مدت سراغمو میگرفت من اصلا به فکرش نبودم اونم کم کم ول کرد الان پشیمونم....یکی از دوستای خودمم که یه مدت با هم خیلی خوب بودیم من تا پارسال هی سراغشو میگرفتم ولی اون اصلا الان منم بهش زنگ نمیزنم

منم دوستم یه مدت سراغمو میگرفت من اصلا به فکرش نبودم اونم کم کم ول کرد الان پشیمونم....یکی از دوستای ...

به نظرم ادم باید دوستای قدیمیشو نگه داره .پشیمون نباش دیگه نمیتونی باهاش در ارتباط باشی؟من خیلی از دوستام هستن ک چند ساله همو میشناسیم ولی گه گاهی احوال همو میگیریم و این باعث دلگرمیه ک هنوز فراموش نکردیم همو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731