2737
2734

مثلا همینجا تو نینیسایت...

بلافاصله عکسش بتون ثابت میشه؟

بلافاصله یه بحثی چیزی میشه با شوهرتون؟

من دیروز۱غلطی کردم تو۱تاپیک ازشوهرم خیلی خوب گفتم...ازدیروز سر همون اخلاقی ک شرح دادمش تو تاپیک ؛ دعوامونه😒😒

قانون رازم انقد خر میشه؟

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!

ربطی نداره خودت حساس میشی رو اون قضیه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دقیقا 

من اینجا ک دقت نکردم ولی تو گروه فامیلیمون هروقت عکسه خوش گذرونی بذارم یا تعریف شوهرمو کنم دعوا بپا میشه😕

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بنظرم اگه نیت ادم پز دادن باشه

یا اینکه فکرکنه مثلا شوهرش خوبه و بهش مغرور بشه

خدا اینجوری میکنه تا متوجه اشتباهمون بشیم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706