2733
2734

چرا امتحانش نمی کنی 

چند بار دیدم تاپیک. زدی به مدت امتحانش کن ببین نتیجه ای هرچند کوچیک می گیری یا نه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از نظر من قانون جذب یه چیز کلی نیست که برای همه یکسان جواب بده خیلی بستگی به شرایط زندگی شما داره گذشته ات میزان شادی که تو زندگی داری افسردگی بیمار نبودن و خیلی چیزهای دیگه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738

عزیزم بزن روی لینکی که توی امضام گذاشتم. قانون جذبُ یاد میدیم، بدون اینکه ریالی از شما پول بگیریم. هدفمون اینه که دور هم قانون جذبُ خوب یاد بگیریم و خواسته‌هامونو به دست بیاریم. بعد اگر خوشت اومد خواستی حرفه‌ای تر و دقیق‌تر یاد بگیری، اپلیکیشنی که خودم خریدم و نتیجه گرفتم بهت معرفی میکنم. ولی میتونی از همون تاپیک هم استفاده کنی. بعضی از دوستان بودن که توی همین تاپیک یاد گرفتن و جذب داشتن و نتیجه جذبشونو نوشتن. حدود ده روزه که تاپیکُ شروع کردیم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
چطوری نمیتونم از کجا شروع کنم  

من توی یه پیج اینستا بودم که بیتوی بلاگر هست اسمش کیف ارایشه 

بعد یه روز گفت بیایین با هم جذب کنیم چیزای خوب رو هرچی رو میخوایم 

گفت یه دفتر بردارین بنویسین روز اول: از خدا به خاطر نعمت هاش تشکر کنین به خاطر اینکه سالمین به خاطر اینکه غذایی برای خوردن دارین 

گفت بنویسین که خیلی خوشبختیت بنویسین خدایا ازت تشکر میکنم 

روز اولش تشکر بود 

روز دوم : گفت چیزای که دوست دارین رو بنویسین و از فعل اینده استفاده نکنین اینطوری بنویسین انگار که دارین مثلا من گفتم یه ماشین مشکی صفر دارم که شیشه هاش دودیه توش رنگ توش هم تومارونه !!! یا یه خونه بزرگ دارم که  خیلی جا داره و خیلی قشنگه 

چیزایی که دوست داری باید تصور کنی که داری 

من در عرض سه روز جذبش کردم!!!!

الان هم یه شیشه روی میز ارایشم دارم که ارزوهامو با فعل حال نوشتم و گذاشتم توش صبح به صبح که بلند میشیم نگاهم می افته به شیشه و یادم می افته 

من واقعا بهش اعتقاد دارم 

اپیکیشنت اسمش چیه 

اپلیکیشن پرورش افکار. برای آقای امیر شریفی. خیلی عالی توضیح میدن، ساده و روان و با مثال. یه دوره نه ماهه هست که هر ماه شامل چند فایل صوتیه. من فروردین سال گذشته با تخفیف حدود پنجاه درصدی، هر ماهشُ خریدم هشتاد و نه هزار تومن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706