2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام  شوهرم خواب دیده یکی از اتاق های خونه ای که توی عالم خواب مال ما بوده من گفتم بریم بخوابیم و اون گفته باید تمیزش کنیم خیلی کثیف بوده رفته تمیزش کرده بعد اون گوشه اتاق چند تا شیشه در بودند که دست من خورده شکستن شوهر مگفته خوب شد شکستن به درد نخور بودن خواهشا تعبیرش کنین واسم

بگو

سلام  شوهرم خواب دیده یکی از اتاق های خونه ای که توی عالم خواب مال ما بوده من گفتم بریم بخوابیم و اون گفته باید تمیزش کنیم خیلی کثیف بوده رفته تمیزش کرده بعد اون گوشه اتاق چند تا شیشه در بودند که دست من خورده شکستن شوهر مگفته خوب شد شکستن به درد نخور بودن خواهشا تعبیرش کنین واسم

2738

خواب شوهر چپه

ولی جدا از شوخی انشالله خیره و به نظر من که معنی بدی تداره احتمالا رابطتون با بقیه کم میشه ولی خودت و شوهرت مهمیدکه راضی هستین

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
سلام  شوهرم خواب دیده یکی از اتاق های خونه ای که توی عالم خواب مال ما بوده من گفتم بریم بخوابیم ...

دقیقا کی خواب دیده ؟ 

من میتونم تعبیر رو بگم ولی تا سر شب ممکنه طول بکشه

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
سلام پنج شنبه شب خواب دیده مشکلی نیست منتظر جوابتون میمونم

باشه عزیزم . چون من از رو قران تعبیر رو درمیارم باید روز دقیق رو میدونستم

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
سلام  شوهرم خواب دیده یکی از اتاق های خونه ای که توی عالم خواب مال ما بوده من گفتم بریم بخوابیم ...

خواب خوبی خدادفع بلاکرده ازخودت وشوهرش از هرخطرانشاللع..خیره ان شاءالله

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
چی دید ی

خواب دیدم، دارم با یه اداره ای میرم سفر،دوس پسر سابقم هم هم اون اداره رو میشناسه، هم جایی که میخوام برم رو میشناسه، پیشم نشست و بعدش من رفتم سفر، توو راه به من زنگ زد، اولش حرف نمیزد، بعد حرف زد(قبلا حرفاش یادم بود الان یادم نیست)

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
2706