2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باعث سقط ميشه ولي باعث سندروم داون نميشه سندروم ها به كروموزم بستگي دارن

من یبار باردارشدم  رشد نکرد جنین میتونه علتش همین  باشه؟شوهرم قبول نمیکنه ازمایش بده

2738
چطور میشن؟

نه عزیزم خیلییییی کم پیش میاد سقط هزار تا علت داره تخمک ضعیف هم میشه، یا مشکلات دیگه

تعداد و تحرک خوب باشن مورفولوژی از ۳،۴ درصد دیگه کافیه اینو بهترین اورولوژیست به ما گفت 

اسپرم ضعیف ممکنه باعث توقف  رشد جنین و سقط بشه اما عقب موندگی رو بعید میدونم مگه اینکه از لحاظ ژنتیکی مشکلی داشته باشه 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

من نظر خودمو میگم ایشالا ک برا شما نباشه من یه سقط داشتم آزمایشای هردمون خوب بود و مورفولوژی شوهرم ۴ بود این یعنی نرمال اما من سقط کردم و دیگه هرچی کردم باردار نشدم دکترمو عوض کردم خدا بیامرزه پدرشو گفت با این درصد کم یا باردار نمیشی یا اینکه ریسک داره برو آی یو آی تا اسپرم های خوب رو جدا کنن تا اگه هم باردار بشی هم اینکه احتمال سقط خیلی کم میشه چون اسپرم سالمه منم آی یو آی کردم 

مورفولوژی چی چی هه؟

یه گزینه هست تو ازمایش نوشته اب نرمال اون یعنی شکل غیر طبیعی اسپرم که از شوهرمن ۹۷و باقی که سالمه فقط ۳درصده که بهش میگن مورفولوژی

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706