2726
عنوان

امروز میرم که همه چیزو بهش بگم

846 بازدید | 56 پست

ما یه جمع دوست های صمیمی هستیم، که باهم حتی سفر هم رفتیم

یکی از اقایون اون جمع که ۳۱ سالشه به من پیشنهاد ازدواج داده، من مطلقه هستم و اون از این ماجرا چیزی نمیدونه

الان یه دو هفته میشه که ۲۴ ساعته شبانه روز در حال چت کردن هست، نمیخوام بهش اسیب بزنم، یا از اعتمادش سو استفاده کنم

خودمم ۲۴ سالمه

الان بگین چجوری شروع کنم حرف زدن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو شاید باید زودتر میگفتم ولی الانم دیر مشده .لازمه یه مطلبی رو بگم 

خیلی هم راحت بگو .

بگو من یه ازدواج ناموفق داشتم و طلاق گرفتم و کل قضیه

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2728

زودتر باید میگفتی الانم دیر نشده

بگو باید بهت میکنم یک چیزی و اما روابطمون اونقدر عمیق شده که ناگفته ها فراموش شده من یکبار شکست خوردم تو زندگی حالا خودت تصمیم بگیر

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

بگو شما در مورد گذشته من چیزی نمیدونید اصلا بعد اگه گفت چیه و اینا توضیح بده براش بگو من ازدواج کردم قبلا و چهار سال زندگی مشترک داشتم و..

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

باتوکل بخدا قدم بردار یه آیت الکرسی بخون و برو و اولش بپرس این رابطه به ازدواج ختم میشه یانه اگه گفت اره براش تو ضیح بده که جدا شدی و بگو که هیچ کدوم از دوستام و نمیدونن به این دلیل نخواستم بفهمن که فکر می‌کنم مردهای جامعه گرگ شدن و نگاهشون به یک زن مطلقه عوض شده

یادت بخیر عشقه من
2706