2703
2553

وقتی دعواتون میشه یا وقتی از طرف خانوداه شوهر ناراحت میشین 

به مامانتون یا خواهرتون کلا خانواده تون میگین؟؟؟؟؟؟

یا جوری رفتار می کنین نفهمن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
افففففففففرین پس چجوری توی دلت نگه داشتی؟

خب به این فکر کن که به خونواده ات بگی اولا چیزی حل نمیشه، ثانیا اونا هم ناراحت میشن

مشکل رو باید حل کرد، با این ور و اون ور تعریف کردن که حل نمیشه

2714
خب به این فکر کن که به خونواده ات بگی اولا چیزی حل نمیشه، ثانیا اونا هم ناراحت میشن مشکل رو باید حل ...

من که ناراحت میشم یه جوری میشه قیافم که همه می فهمن 

یا خیلیییییییییی پرخاشگر میشم اونا می فهمن مشکل داریم

من اگر از خانواده همسرم ماراحت بشم تو یه فرصت مناسب میگم عزیزم میدونم تقصیر تو نیست و نمیخوام مواخذت کنم ولی به تو نگم به کی بگم میدونی من چیزی تو دلم نمیمونه من از فلان چیز ناراحت شدم

و چون انقدر خوب بهش میگم و وقتی خانوادش چیزی میگن هم چیزی بهشون نمیگم(اتفاقا منتظرن که به جواب بدم و وقتی جواب نمیدم خیلی بهتره)همیشه پشتمه و ازم دفاع میکنه

واااااااای خدایا چجوری می تونی؟ حتی اگه شوهرت بدترین کارا رو بات بکنه چی؟بازم نمیگی؟

هیچ ...چون مامانم استرس میگیره کینه میگیره زندگیمو خراب می‌کنه کش میده و.....

حتی شروع دردای زایمانمو بهش نگفتم بچه هام که دنیا اومدن خبردارمیشد 

بیشتر بخاطر آرامش خودش نمیگم

می‌خوام فکر کنه خوشبختم 

دیگه غصه منو نخوره

یه خواهرم هست یکم منطقیه میشه سربسته ازش مشورت بگیرم 

ولی اون دوتای دیگه نه ....

من آدم تنهایی ام ولی ازتنهایی بدون حاشیه لذت میبرم

مشکلات وحرفای خصوصی مونو حتی به مادرمم نمیگم..خیلیییی تودارم..حرفای خونوادمم به همسرم نمیگم.

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706