2726

سلام پسرم موقعه به دنیا اومدن ٢٧٥٠ بود ماه اول شیر خشک خورد ١٨٠٠اضافه کرد و ماه دوم ١٠٠٠کیلو وماه سوم هم یک کیلو اما ماه چهارم صد گرم که دکتر گفت رفلاکس داره شیر خودمو قطع کردم شیر خشک دادم ماه پنجم نیم کیلو والان که شیش ماهشه لاغر شده وزن کم کم کرده دوهفته دیگه میره تو هفت همش ٦٨٥٠ وزنشه چیکار کنم براش تازه سرلاکم شروع کردم سرلاک ساده برنجی 

این سن همینطوریه بچه ها لاغر میشن 

بهش اهن سروقت بده

کمبود اهن خیلی تو وزن نگرفتن تاثیر داره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این سن همینطوریه بچه ها لاغر میشن  بهش اهن سروقت بده کمبود اهن خیلی تو وزن نگرفتن تاثیر داره

اهن اصلا دکتر وبهداشت ندادن فقط مولتی ویتامین و ویتامین ا+د

2728
اهن اصلا دکتر وبهداشت ندادن فقط مولتی ویتامین و ویتامین ا+د

دکتر دخترم میگفت وقتی وزن بچه دو برابر وزنش بدنیا اومدنش میشه اهن رو شروع میکنیم 

بنظرم ببرش یک دکتر دیگه

بعدش الان شش ماهش شده باید آهن بخوره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین داخل مولتی ویتامینش اهن نداره روش میزنه iron

دکتر خوب تو همدان سراغ ندارین بخدا پدرمو در اورده اصلا شیر نمیخوره بزور هر دوسه ساعت یه بار نود میل اونم بزور شده ده ساعت گشنه بمونه ولی اصلا شیر نمیخوره چند بارم شیرشو عوض کردیم ولی باز همونه 

من برات میگردم پیدا میکنم دوستم تو همدانه ازش میپرسم بهت میگم

اما بخدا کمبود اهنو جدی بگیر هم تو کم اشتهایی وهم تو کمبود وزن تاثیرداره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1970588/دکتر-شوشتری-خوبه-تو-همدان-یا-دکتر-صبا

مگه میشه بهترین متخصصا هفته بعد نوبت میدن

حالا من از دپستم پرسیدم ج داد بهت میگم

یکی دکتر امدادی هستش که تو بیمارستان بوعلی مطب داره صبح تا ظهر هستش

2706