2737
2734
عنوان

آیا حرف بدی زدم

180 بازدید | 18 پست

برادر شوهرم غیبت مارو ب نا حق به کل طایفشون کرده خواهر من امروزی و خوشگل رفته به عمش گفته ببخشید این دختره بدیه 

عمش امروز ب من گفت به خواهرت بگو حجابشو حفظ کنه تو شخصیت شما نیست این حرف ها پشتتون زده بشه منم ب خانواده شوهرم اعتراض کردم اونا هم از برادر شوهرم دفاع کردن گفتم ایشالله سر دخترتون بیاد

مامانم همه رو ول کرده به من میگه بی ادبی کردی اون چی کار کنه از صبح بیست بار زنگ زده میگه تو شخصیتت این حرف‌ها نیست تازه بابامم پیام داده عزیزم نفرین کار زنای چند صد سال پیشه 🤔😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خواهرت تهمت زدن...یا جواب ش رو همین دنیا میگیرن یا اون دنیا...تو هم میرفتی میگفتی شما زندگی خودتون رو بتونید جمع کنید شاهکار کردید ...به زندگی خواهرم کار نداشته باشید ..فضولی هم حدی داره....

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2731
شما فقط باید جواب عمه رو میدادی و محل سگ به برادرشوهرت ندی. همین کفایت میکرد.

اخه ببخشید گفته خواهرش خرابه در صورتی که طفلی خواهر من از صبح تا شب سرش تو کتابه پزشکی میخونه با یک نفرم حتی معاشرت نمیکنه چون ابرو برداشته موهاشو رنگ کرده شده خراب 🧐😳

به خواهرت تهمت زدن...یا جواب ش رو همین دنیا میگیرن یا اون دنیا...تو هم میرفتی میگفتی شما زندگی خودتو ...

حرصم از مامان بابام میگیره میگن نفرین کار آدم چیپه آتیش گرفتم 

گفتم اونا اینکارو کردن بابام میگه باید یه فرقی باشه بین شما و اون ها😡😡

اخه ببخشید گفته خواهرش خرابه در صورتی که طفلی خواهر من از صبح تا شب سرش تو کتابه پزشکی میخونه با یک ...

خب زر زده. نهایتا به خودش میگفتی. هر چند همچین افرادی اون هم مردهای خاله زنک، قابل مصاحبت نیستن. دو بار که محل نمیدادی بهش خودش میفهمید علتش چیه. ولی این که گوشی تلفن دست بگیری و به این و اون گله کنی و بیخودی پای خواهر اون رو بکشی وسط، کار خانم متشخص نیست. 

2738
حرصم از مامان بابام میگیره میگن نفرین کار آدم چیپه آتیش گرفتم  گفتم اونا اینکارو کردن بابام می ...

شما خیلی منطقی میخواید رفتار کنید...من بودم میرفتم خشتکش رو میکشیدم روی سرش تا از این غلطا نکنه...پشت دختر پاک و ساده مردم حرف بزنه...تمام خونه و زندگی ش رو به هم میریختم اگه به خواهرم میگفت خراب...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
خب زر زده. نهایتا به خودش میگفتی. هر چند همچین افرادی اون هم مردهای خاله زنک، قابل مصاحبت نیستن. دو ...

شما هم که حرف مامان و بابامو میزنید 

تاپیک قبلی منو بخونید اخه برادر شوهرم خیلی بد دهنه نه میتونم باهاش حرف بزنم نه اعتراض کنم از طرفی آتیش گرفتم 

شما هم که حرف مامان و بابامو میزنید  تاپیک قبلی منو بخونید اخه برادر شوهرم خیلی بد دهنه نه میت ...

اگر خیلی مایلین که زبونشو کوتاه کنین یک بار قاطع و محکم جلوش وایسین. اتفاقی نمیفته. ولی به خودش و بدون بی احترامی که آتو دست کسی بدین و در حضور دیگران بگین. نه به مادرش چقلی کنین و از این کارها. 

اگر خیلی مایلین که زبونشو کوتاه کنین یک بار قاطع و محکم جلوش وایسین. اتفاقی نمیفته. ولی به خودش و بد ...

ببخشید بی ادبی مثلا یه بار برگشتم گفتم این حرف ها رو دوست ندارم گفت بیا برو ببنیم خار...ده بی ادبیه شرمنده ولی در این حد برادر شوهرم بی ادبه اصلا باهاش حرف نمیزنم 

من تاپیکهای قبل رو خوندم. شما فکر میکنی با دهن به دهن گذاشتن و پا به پای اونا فحش ناموسی دادن دهنشون بسته میشه؟ این روش خیلی اشتباهه و برای همین هم اصلا جواب نگرفتی. فقط شان و شخصیت خودت و خانواده ات رو میاری پایین. آدم بی ادب رو باید حذف کرد نه به این سبک باهاش دهن به دهن گذاشت. شما هر چی میشده گفتی و دیگه چیزی نمونده که بگی. چون با همشون هم از دم مشکل داری، کارت خیلی مشکله.

2706