2737
2734
عنوان

دلیل ورم دست قرمز شدن و خارش؟

232 بازدید | 15 پست

بچه ها امروز یه گرد گیری داشتم یه وسیله ای رو گرد گیری میکردم که روش کلییی پرز نشسته بود 

بعد اون دستم شدیدا ورم کرده و قرمز شده 

داغ کرده و افتضاح خارش داره؟

دلیلش چیه؟ میتونه از اون گرد گیریه باشه؟

تورو خدا راه درمانشو اگه بلدید بگید دارم میمیرم😭😭

حساسیته .سیتریزن‌بخور

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براي منم مثل شماست سريع دستم ورم ميكنه و خارش ميگيره باهر بار گردگيري

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....
نه چیزی نرفت ولی دیوونم کرده دستم  😢 یعنی از الرژیه میگی اینارو بخورم؟

اره حساسیته یکی از اینا یا لوراتادین بخور.خوب میشی

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2738
چشم مرسی 😘

ولي يكي ديگه از نشانه هاش كبد چربه اينو دكتر به من گفت

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....
براي منم مثل شماست سريع دستم ورم ميكنه و خارش ميگيره باهر بار گردگيري

من کلا الرژی عطسه دارم تمام فصول با قرصای هیستامین یا امپولای کرتون دار سرپام 

کلا آلرژی با من زاده شده منو رها نمیکنه🙄🙄

من مزاجم گرم و خشکه کبد چرب اگه داشته باشم تعجب نمیکنم

حتما براي سلامتيت يه ازمايش بده عزيزم

2706