2733
2734

سلام عزیزانم

همانطور که میدونید دعای دسته جمعی بعلت انرژی  بالاتر گیرا تره و همچنین دعا در حق همدیگر

پس ساعت ۲۲:۱۵ حدود ۴۵دقیقه دیگه دعا رو با هم میخونیم 

❤️اول همگی واسه تعجیل در فرج امام زمان و سلامتیه ایشون دعا میکنیم🌹🙏🌹

💚امیدوارم بحق پنج تن آل عبا مادران منتظر به زودی دامنشون سبز بشه و مادران باردار مسیر واسشون راحتتر و زایمان آسانتری داشته باشن

❤️امیدوارم بحق پهلوی شکسته حضرت فاطمه تمام دختران دم بخت بهترینها هر چه سریعتر نصیبشون بشه و عاشقا به عشقشون اگر صلاح هست هر چه سریعتر برسن

❤️امیدوارم بحق این ماه عزیز فرج مالی واسه گرفتارا بشه تا بتونن زندگیه با آرامشی داشته باشن

🌹امیدوارم بحق دستهای خیبرگشای حضرت علی  تمام مردان دنیا بهترین کارها نصیبشون بشه تا خجالت زده خانواده نشن

❤️امیدوارم بحق قلبهای پاکتون تمام کنکوری ها در رشته مورد علاقشون پذیرش بشن

😍امیدوارم سلامتی و آرامش جزلاینفک زندگیتون باشه و خدا گره از مشکلاتتون باز کنه

عزیزانیکه مایل به خوندن حدیث کسا هستن حتما در کامنت اعلام بفرمایین پیشاپیش عذرخواهی من رو اگر نتونستم جواب تکتکتون بدم بپذیرین 

خیلی التماس دعا دارم عزیزانم🙏

خدایا شکرت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مامانبزرگپانیذ     @فرانک20     @تنهایtanha     @لبخندنگاه ...

سلام عزیز دلم.هستم به امید خدا😍😘

خیلی التماس دعا از همه ی عزیزان در این تاپیک دارم🌹

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2731
@malake_yazdahom     @afrudit     @tanhatarinam70     @سامارا ...

سلام عزیزم میخونم 

التماس دعا هم برای سلامتیم 

هم برای گره ای که توکارم افتاده 😔😢

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2738
سلام عزیزم میخونم  التماس دعا هم برای سلامتیم  هم برای گره ای که توکارم افتاده 😔😢

سلام به روی ماهت عزیزم‌

چشم حتما گلم

ان شاالله به هر آنچه در دل داری هر چه سریعتر برسی مهربونم🙏🌹😍❤️🥰

خدایا شکرت❤️
سلام به روی ماهت عزیزم‌ چشم حتما گلم ان شاالله به هر آنچه در دل داری هر چه سریعتر برسی مهربونم🙏🌹 ...

ممنونم عزیزم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

سلام عزیزم منم میخونم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706