2733
2734

سلام خانوم گلا.

به نظرتون زایمان دوم ماما همراه لازمه ؟یا ادم تنهایی از عهده اش برمیاد.

من زایمان اولم ۵ سال پیش ماما همراه نگرفتم.البته زایمانمم خیلی سخت بود ولی خدا روشکر همه چی به خیر گذشت.

الان یه راهنمایی بدین چیکار کنم

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر میخوای خیالت راحت تر باشه مامای همراه بگیر از اونجایی که میگی اولی سخت بود مامای همراه از اول شروع دردت پرزش میده و ماساژ میده باعث ماهش دردت میشه و زودترم زایمان میکنی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

منم سر اولی بی تجربه فقط داشتم میمردم،خدا نجاتم داد! 

دومی راحت تره البته ماه آخر ورزش های زایمان انجام میدادم دوم اینکه به روش اپیدورال زایمان کردم.خیلی راحت بودم

اولی دوازده ساعت طول کشید تا دنیا بیاد کیسه آبم پاره شده بود بچه تو خشکی مونده بود

دومی شش صبح رفتم بیمارستان هشت و نیم بچم بغلم بود

2738
من سر دومی زایمان خوبی داشتم کلا زایمان دوم راحت تره ماما همراهم نشد بگیریم یه دفعه ای شد الان دخترم ...

ان شالله که سلامت باشن بچه هات.

خدا کنه منم به ترسم غلبه کنم.سر اولی خیلی شجاع تر بودم.بدون‌ماما همراه رفتم زایمان کردم

الان میترسم میگم شاید به همن شدت دردم بگیره.

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
منم سر اولی بی تجربه فقط داشتم میمردم،خدا نجاتم داد!  دومی راحت تره البته ماه آخر ورزش های زای ...

وای خدا رو شکر که خودش هر لحظه کنارت بوده.

منم سعی کردم خیلی پیاده رویی داشته باشم ورزش هم کردم.حرفات بهم دلداری داد چون زایمان اول منم سخت بوده امیدوار باشم که دوتا زایمان مثل هم نمیشن

ان شالله که سلامت باشن بچه هات. خدا کنه منم به ترسم غلبه کنم.سر اولی خیلی شجاع تر بودم.بدون‌ماما هم ...

انشاله به سلامتی زایمان میکنی عزیزم

خدایا مواظب فرزندانم باش پسر و دختر نازم

منم میترسم سعی میکنم فکرشو نکنم 😫یادمه زایمان اول میکفتم غلط کردم اشتباه کردم دیگه نمیخوام ولی کو گوش شنوا😑

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

من همیشه میگقتم زایمان اولم راحت بود ولی وقتی دومی رو بعد از 10 سال آوردم تازه فهمیدم زایمان اولم چه قدر سخت بود😅 زایمان دومم فوق العاده بود مخصوصا که ماه آخر ورزش ها رو انجام میدادم

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2706