2410
2553
عنوان

کارمندای بانک...

148 بازدید | 15 پست

دوستم دوتا خواستگار داره و دوتاشم کارمند بانکن

یکیشون بانک سینا و یکی دیگه نمیدونم صادرات یا ملت

میگه میزان تحصیلات هردوتاشون لیسانسه و سابقه کاریشون نزدیک به هم یکیشون ۵ سال یکی دیگه ۷ سال ولی یکیشون میگه ۲۲۰۰ حقوقمه و یکی دیگه گفته ۴۳۰۰ ...

میگه حس میکنم یکیشون راستش رو نمیگه آشنا هم نداریم تو بانک که برم راستش بپرسم چقدر حقوق میگیرن...

کسی اطلاع داره حقوق کارمندای بانک تقریبا چقدره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

غیر رسمی 2200ابنجوریا رسمی سابقه زیاد4ملیون 3اینجوریا

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
2720
بانک های خصوصی زیاد حقوق میگرین بعد پستش داره  اونی که 2200 میگیره پروژهای یا قرار دادی نیست ا ...

جدی خصوصی چقدر میگیرن 🤨

2714
نه دولتی رسمی و خصوصی رییس بانکه ولی بنظرم قراردادی باشن

خوب ریس بانک زیادتر میگیره شاید حقوق پایه اش رو گفته ولی اونی که رسمیه اگه صد در صد رسمی باشه کم کم 3 ونیم میگیره 

یه مساله ای دیگه هم هست که شاید اینقد وام گرفته و اقساط داره که دریافتیش الان اینقدره و داره دریافتیش و میگه بعد کسر معوقات نه زیر حکمش رو بهش بگو یه دونه حکم کاگزینی بخواد ازش . خجالت هم نکشه بگه بابام اینا برای تحقیق میخوان دوست من هم همین کار رو کرد

جدی خصوصی چقدر میگیرن 🤨

یکی از اشناهای ما کارمند بانک خصوصی عرض چندسال ماشین خونه خرید اونم بهترین ماشین بهترین خونه رو علاوه بر حقوق مزایای عالی وام خوبی هم بهشون میدن با درصد خیلی کم

یکی از اشناهای ما کارمند بانک خصوصی عرض چندسال ماشین خونه خرید اونم بهترین ماشین بهترین خونه رو علاو ...

من فکرکردم دولتی بیشترن ولی خب حد بالا حقوقشون 4تومن

بله ولی سابقه ایشون بین سال یعنی اگه استخدام رسیم باشه پیمانی هستش پیمانی رسمی پس حقوق مزایای بیشتری ...

ولی بیشتریا وضع مالیش ن خوبه بانکیا بااینکه حقوقشون زیاد نیست مزایا دارن

2706